#toptani photos & videos

11 hours ago

➡️ ATLETE JORDAN ➡️ NR GJENDJE: 40-44👌 ➡️ CILESI DHE CMIM I MIRE🥰 ➡️ TRANSPORTI FALAS KUDO TE JENI📭🚚 ➡️ POROSIT TANI NE DM 📥💣💣 #shopnow #shoponline #blitani #blidirekt #porosittani #porositonline #man #boy #rich #girl #sport #qtu #teg #toptani #ring #tirane #albania

120
11 hours ago

➡️ KOSTUM NIKE ➡️ NR GJENDJE: S M L ➡️ CILESI DHE CMIM I MIRE👌 ➡️ TRANSPORTI FALAS KUDO TE JENI📭🚚 ➡️ POROSIT TANI NE DM 📥🔥🔥 #shopnow #shoponline #blitani #blionline #blidirekt #girl #sport #rich #qtu #teg #toptani #ring #tirane #albania

360
12 hours ago

Dermedic mundëson një mbrojtje shumë efektive ndaj acarimit dhe tharjes së lëkurës tek foshnjet dhe fëmijët, që në ditën e parë të jetës së tyre. Gama përmban produkte për larjen e trupit dhe kujdesit të përditshëm të lëkurës. Produktet Dermedic i gjeni pranë Bee Kids! . . . #beekids #dermedic #toptani #toptanishoppingcenter #bllok #brigadaviii

510
14 hours ago

Murat bej Toptani ishte i pari që skaliti në bronz Gjergj Kastriotin, fillimisht në vitin 1898 në Napoli, e pastaj në Tiranë, pas nëntëmbëdhjetë vitesh. Krahas këtij kurioziteti të gjithë e dimë që patrioti Murat Toptani ishte firmëtar i deklaratës së pavarësisë. Nga i njejti oxhak, doli dhe cubi esat. Krahasuar me Murat beun, e vetmja figurë e dashur për esatin ishte vetja e tij, prandaj kurrë s’reshti së përpjekuri për t’ia ngritur bustin vetes. Atdheu vocërrak i esat pashës kishte kuptim të dyfishtë. Në mendjen e esat pashës me atdhe kuptohej sundimi i tij i pa cak, prandaj edhe në realitet u mishërua në një karikaturë të Shqipërisë së atëhershme. #toptani #albania #albanian #tradhtarët #skanderbeg #skenderbeu #shqiperia #shqip #shqiptaret #shqiptar

730
17 hours ago

ATLETE NIKE NE OFERTE 😱 OFERTA ZGJAT VETEM 5 DITE!!!!! POROSIT TANI ➡️ ATLETE NIKE ➡️ NR GJENDJE: 36-40 ➡️ CILESI DHE CMIM I MIRE😍 ➡️ TRANSPORTI FALAS KUDO TE JENI📭🚚 ➡️ POROSIT TANI NE DM 📥🔥🔥 #shopnow #shoponline #blitani #blionline #porosittani #porositonline #shoes #man #boy #girl #sport #rich #qtu #teg #toptani #ring #tirane #albania

280
21 hours ago

➡️ KOSTUM ADIDAS ➡️ NR GJENDJE: S M L ➡️ CILESI DHE CMIM I MIRE🥰 ➡️ TRANSPORTI FALAS KUDO TE JENI📭🚚 ➡️ POROSIT TANI NE DM 📥🔥🔥 #shopnow #shoponline #blitani #blidirekt #porositani #porositonline #girl #man #boy #rich #sport #qtu #teg #toptani #ring #tirane #albania

230
Yesterday

➡️ XHIBOKS NIKE ➡️ NR GJENDJE: S-2XL ➡️ CILESI DHE CMIM I MIRE🥰 ➡️ TRANSPORTI FALAS KUDO TE JENI📭🚚 ➡️ POROSIT TANI NE DM 📥🔥🔥 #shopnow #shoponline #porosittani #porositonline #blitani #blidirekt #man #boy #rich #sport #qtu #teg #toptani #ring #tirane #albania

150
Yesterday

➡️ ATLETE NIKE ➡️ NR GJENDJE: 40-44 ➡️ CILESI DHE CMIM I MIRE😍 ➡️ TRANSPORTI FALAS KUDO TE JENI📭🚚 ➡️ POROSIT TANI NE DM 📥🔥🔥 #shopnow #shoppnline #blitani #blionline #porosittani #man #boy #girl #lady #qtu #teg #toptani #ring #tirane #albania

230
Yesterday

Ndriço si një yll me @tezenis_albaniaofficial në Toptani Shopping Center. Bli 2 artikuj të koleksionit të getave, streçeve ose pantallonave dhe merr 1 të tretë falas!” 💫💫💫 #tezenis #toptani #lingeriedesign #qendertregtare #fashionstar

460
Yesterday

➡️ KOSTUM ADIDAS ➡️ NR GJENDJE: S-2XL ➡️ CILESI DHE CMIM I MIRE🥰 ➡️ TRANSPORTI FALAS KUDO TE JENI📭🚚 ➡️ POROSIT TANI NE DM 📥🔥🔥 #shopnow #shoponline #porosittani #porositdirekt #blitani #blionline #man #boy #girl #sport #rich #qtu #teg #toptani #ring #tirane #albania

280
Yesterday

➡️ KOSTUM PER FEMRA ➡️ NR GJENDJE: S M L ➡️ CILESI DHE CMIM I MIRE🥰 ➡️ TRANSPORTI FALAS KUDO TE JENI📭🚚 ➡️ POROSIT TANI NE DM 📥🔥🔥 #shopnow #shoponline #blitani #blionline #porosittani #porositdirekt #girl #girlpower #man #boy #rich #qtu #teg #toptani #ring #tirane #albania

482
Yesterday

Stokke Xplory Gold Limited Edition! Bebi juaj është i ngritur në një nivel më të lartë. Kështu ndërveprimi me foshnjen është më cilësor! Stokke, eleganca dhe cilësia e vërtetë skandinave, pranë dyqaneve Bee Kids! . . . #beekids #stokke #toptani #toptanishoppingcenter #bllok #brigadaviii

570
2 days ago

Me Bodysuits të @petitbateau keni bërë zgjedhjen e duhur. Materiale cilësore, të kontrolluara dhe çertifikuara, garantojnë shëndetin e bebit tuaj. PS: Kemi shumë modele kështu që ju presim të na vizitoni! : ) . . . #beekids #petitbateau #toptani #toptanishoppingcenter #bllok #brigadaviii

1380
2 days ago

JAVE OFERTASH NE @shop_ .online24 KOSTUM NGA 5000 LEKE BEHET 4300 LEKE, SASI E LIMITUAR 😱!!!!! ➡️ KOSTUM LACOSTE ➡️ NR GJENDJE: S-2XL ➡️ CILESI DHE CMIM I MIRE👌 ➡️ TRANSPORTI FALAS KUDO TE JENI📭🚚 ➡️ POROSIT TANI NE DM 📥💣🔥🔥 #shopnow #shoponline #blitani #porositonline #porosittani #man #boy #girl #sport #rich #qtu #teg #toptani #ring #tirane #albania

290
2 days ago

➡️ TUTA NIKE ➡️ NR GJENDJE: S-2XL ➡️ CILESI DHE CMIM I MIRE🥰 ➡️ TRANSPORTI FALAS KUDO TE JENI📭🚚 ➡️ POROSIT TANI NE DM 📥💣💣 #shopnow #shoponline #porosittani #porositonline #blitani #blidirekt #man #boy #rich #sport #qtu #teg #toptani #ring #tirane #albania

170
2 days ago

➡️ TUTA NIKE ➡️ NR GJENDJE: S-2XL ➡️ CILESI DHE CMIM I MIRE😍 ➡️ TRANSPORTI FALAS KUDO TE JENI📭🚚 ➡️ POROSIT TANI NE DM 📥🔥🔥 #shoponline #shopnow #blitani #blidirekt #porosittani #porositonline #tuta #man #boy #girl #qtu #teg #toptani #ring #tirane #albania

180
2 days ago

➡️ XHUP DOLCE GABANA ➡️ NR GJENDJE: S M L ➡️ CILESI DHE CMIM I MIRE🥰 ➡️ TRANSPORTI FALAS KUDO TE JENI📭🚚 ➡️ POROSIT TANI NE DM 📥🔥🔥 #shopnow #shoponline #porosittani #porositonline #blitani #blionline #girl #girlpower #rich #qtu #teg #toptani #ring #tirane #albania

270
2 days ago

➡️ XHUP ARMANI ➡️ NR GJENDJE: S M L ➡️ CILESI DHE CMIM I MIRE🥰 ➡️ TRANSPORTI FALAS KUDO TE JENI📭🚚 ➡️ POROSIT TANI NE DM 📥🔥🔥 #shopnow #shoponline #porosittani #porositonline #blitani #blidirekt #girl #girlpower #man #boy #sport #rich #qtu #teg #toptani #ring #tirane #albania

370
3 days ago

Aromatizues SPRINGAIR 😀 Ndihu komod me aromën tënde të preferuar.☺️ ➖Aromatizues për bizneset tuaja (aparati lihet falas )😎 ➖Qirinj aromatikë 🕯 ➖Shkopinj aromatikë 👌 ➖Aromatizues dollapesh 👌 ➖Aromatizues per makinat 🚘 ➖Aromatizues me vet sprucim 👍 Jemi vetëm një telefonatë larg jush dhe produkti bëhet i juaji. #elbasan #tirane #tiranealbania #ringcenter #tiranaeastgate #toptani #qtu #farmaci #klinik a #berber #parukeri #barbershop #dyqantaxi #kamez #vore #bar #fish #kristalcenter #aromatherapy #aroma #supermarket #car #makina #shtepi #family #hotel

162
3 days ago

@bee_kids_store ka pikërisht atë që nevojitet për ditët me shi! 🌧 Mushama të @petitbateau , çadër & çizme të veçanta që kohën e vrenjtur ta përballojme me stil! ❤️ @toptanishoppingcenter . . . #beekids #petitbateau #toptani #toptanishoppingcenter

330
3 days ago

➡️ ATLETE ADIDAS ➡️ NR GJENDJE: 40-44👌 ➡️ CILESI DHE CMIM I MIRE🥰 ➡️ TRANSPORTI FALAS KUDO TE JENI📭🚚 ➡️ POROSIT TANI NE DM 📥🔥🔥 #shopnow #shoponline #porosittani #porositonline #blitani #blidirekt #man #boy #sport #rich #qtu #teg #toptani #ring #tirane #albania

120
3 days ago

➡️ KOSTUM EMPORIO ARMANI ➡️ NR GJENDJE: S-2XL ➡️ CILESI DHE CMIM I MIRE🥰 ➡️ TRANSPORTI FALAS KUDO TE JENI📭🚚 ➡️ POROSIT TANI NE DM 📥🔥🔥 #shopnow #shoponline #porosittani #porositonline #blitani #blidirekt #kostum #man #boy #girl #rich #sport #qtu #teg #toptani #ring #tirane #albania

150
3 days ago

➡️ KOSTUM ADIDAS ➡️ NR GJENDJE: S-2XL ➡️ CILESI DHE CMIM I MIRE😍 ➡️ TRANSPORTI FALAS KUDO TE JENI📭🚚 ➡️ POROSIT TANI NE DM 📥💣💣 #shopnow #shoponline #blitani #blidirekt #porositonline #porosittani #kostum #man #boy #girl #rich #sport #qtu #teg #toptani #ring #tirane #albania

221
4 days ago

➡️ KOSTUM JORDAN ➡️ NR GJENDJE: S-2XL ➡️ CILESI DHE CMIM I MIRE😍 ➡️ TRANSPORTI FALAS KUDO TE JENI📭🚚 ➡️ POROSIT TANI NE DM 📥💣💣 #shopnow #shoponline #blitani #blidirekt #porosittani #porositonline #kostum #man #boy #girl #rich #sport #qtu #teg #toptani #ring #tirane #albania

260
4 days ago

➡️ KOSTUM PER FEMRA ➡️ NR GJENDJE: S M L ➡️ CILESI DHE CMIM I MIRE🥰 ➡️ TRANSPORTI FALAS KUDO TE JENI📭🚚 ➡️ POROSIT TANI NE DM 📥🔥🔥 #shopmow #shoponline #blitani #blionline #porosittani #porositonline #girl #rich #sport #man #boy #qtuteg #toptani #ring #tirane #albania

620
5 days ago

Ne e kemi shumë të rëndësishme të jemi të organizuar! ❤️ Po ju? . . . #beekids #toptani #toptanishoppingcenter #bllok #brigadaviii

901

Top photos & videos on #toptani

May 2020

If they can't beat you,they imitate ********************************** ***************************** ************************ ****************** #if #they #can #not #beat #you #imitate #dress #heels #brunette #longhair #sunglasses #summervibes #finally #retro #nese #mund #imitim #fustan #çanta #syze #floke #ata #nuk #inspirim #toptani #qender #fotografia #foto #jave

2.0k19
Jul 2020

☕️ IL PANORAMA DAVANTI AD UN CAFFÈ Il Toptani Shopping Center è un centro commerciale situato a poche centinaia di metri dal pieno centro di Tirana, moderno ed imponente con i suoi sette piani dedicati agli acquisti, ma non solo: al suo interno, specialmente ai piani alti, si trovano - fra gli altri - bar e ristoranti panoramici, compreso quello in foto che personalmente mi ha davvero colpito! 🤩 Non capita tutti i giorni, infatti, di potersi godere simili viste sulla città mentre si sorseggia un buon caffè durante il proprio shopping, non trovate? #travelseri #iconsiglidipiero #albania #albania 🇦🇱 #tirana #tirane #albaniatourism #visitalbania #discoveralbania #beautifulalbania #tiranacity #tiranalifestyle #meetthemoment #hiddengems #toptani #panoramicview #windowview #enjoytheview #coffeewithaview #afternooncoffee #timeforcoffee #viewfromabove

231112
Mar 2017

Not a job for everyone. #tirana #toptani

1930