#tirane photos & videos

2 minutes ago

✨ Goldea The Roman Night Bvlgari për gra Shënimet kryesore: bergamot, piper i zi, manit. Zemra: bozhure e zezë, jasemini me lule natën, trëndafil, tuberozë. Baza: patchouli, myshk i zi, vetiver, myshk. Fushata reklamuese u xhirua në Romë me Bella Hadid. ✨Kontaktoni ne Dm 📥 ✨Transporti ne Shqiperi 🇦🇱 ✨ Posta Falas 📬 #tirane #tiranealbania #durres #elbasan #shkoder #puke #kukes #lezhe ̈ #mirdite #diber #kurbin #kruje #matalbania #bulqize #kavaje #librazhd #pogradec #lushnje #gramsh #fier #berat #skrapar #korc ̧ë #albaniagirl #albaniaboy #permet #tepelene #kolonje #sarande

11
4 minutes ago

😍DHËNË ME QIRA😍 Transaksioni i radhës nga agjentja @doris_mara .c21. Sigurohemi që cdo klient që zgjedh të bashkëpunojë me ne, të ketë një eksperiencë unike në sajë të korrektesës dhe profesionalizmit. Urime !!!!🙏 Telefono tani që tingëllima e rradhës së kësaj zile të jetë për pronën tënde!🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 #durres #durresalbania #tirana #tirane #albania #shqiperia #century21 #c21 #apartment #albania #shtepi #agjent #qira #century21albania #realestatealbania #shqiperi #shitje #shes #blej #century21eon #century21eonplus #buyinalbania #investinalbania #vleresues #konsulent #prona #investim #truall #toke #banese

00
6 minutes ago

Kërkon një PUNË dhe njëkohësisht të jesh i PAVARUR! 🤔🤑 Ne po të kërkojme TY që ndan të njëjtat vlera dhe sjellje me NE 🤝 🤩 Ne jemi Kompania Imobiliare më e Madhe Shqiptare 🥇 Eja në familjen e madhe Future Home. 💙🧡 👨🏼‍💼👩🏼‍💼 Dërgo CV tënde: 📩 hr @futurehome .al 📲 069 307 6666 #futurehomealbania #FutureHome #shitje #blerje #apartamente #banesa #qera #njerez #Shqiperi #toka #vila #konsultime #mundesi #zgjidhje #agent #deal #realestate #Tirane #kontrata #hipoteke #marrveshje #shitblerje #tregu #pasuritepaluajtshme #imobiliare #property #yourfuturehome

20
7 minutes ago

Ofertë e limituar vetëm 3 ditë! Givenchy -50% #Givenchy #OptikaAl ______________________________ 🔴Mundësi pagese me këste. 🔴Transport Falas në të gjithë Shqipërinë. 🔴Origjinalitet i garantuar. #eyewear #sunglasses #glasses #optical #eyeglasses #eyecare #opticalshop #shades #eyedoctor #shqiperi #tiranapost #kosovo #albania #syze #syzedielli #syzeoptike #vlora #tirane #shkoder

20
13 minutes ago

Botox per trajtimin e rrudhave te ballit 😍 •Ndihmon ne relaksimin e muskujve dhe reduktimin e rrudhave. •Rezultati mbas 3-7 dite •Dhe zgjat mesatarisht 6 muaj. 📞Telefononi dhe kerkoni konsulten tuaj falas me profesionistet tane ☎️04 225 0979 📲067 700 0088 . . . #elite #elitebeautylounge #plasma #therapy #oferte #skincare #beauty #treatment #detox #estetike #sallonturk #trajtimebukurie #tirana #albania #tirane #shqiperi #prenototani #bukuri #estetike #love #likeforlike #mezoterapi #lips #acidhialuronic #tiran #albania #elite #beauty #salon #estetik

80
15 minutes ago

Nje dizajn modern dhe elegant, 4 tabela prerese secila me nje kategori te caktuar ushqimesh dhe 4 thikat perkatese! Boll me tabelat e drurit qe pas disa kohesh perdorim vijne aroma te pakendshme! Per vetem 3300 leke Nje pajisje qe duhet shtuar patjeter ne kuzhinen e cdo amvise! Porosite tani! Transport ne te gjithe Shqiperine. Ne Tirane kushton 200 leke dhe jashte Tirane kushton 300 leke! #produktetevecanta #blimireblilire #megaoutlet #dyqanonline #tirane

20
15 minutes ago

The trick, when buying honey at the agricultural festival, is to get to the produce before the wasps get to you. #tirana #tirane #albania #shqiperia #albanianfood #honey #wasps #agro100

00
16 minutes ago

Personalizo Hoodie sipas deshires !🔥 Material cilesor i mbushur dhe teper i ngrohte. Porosite tani dhe perfitoni uljet e Fundjaves 🙂🙂 Transport kudo ne shqiperi 🚙 🏍 #hoodies #machupicchu #tirana #tirane #stamping #stamp #design #transformation #mask #champion_stamp .al #champion #albania

90
18 minutes ago

Shija me e mire italiane ne pjaten tuaj . Perfitoni nga oferta e sotme ku cdo paste vjen me 30% ulje. Per te gjithe klientet qe frekuentojne restorantin tone . Ju mirepresim! #food #foodie #foodphotography #foodporn #foodstagram #fresh #freshpasta #instadaily #instagood #instamood #wine #winelover #pasta #pastalover #tuscany #tuscanyitaly #italia #italianfood #italyfoodporn #ieatintuscany #tirane #tirana #ravioli #forksnroses #piattiitaliani #eeeeeats #eat_food_prn #italyfoodprn #thecookfeed

132
20 minutes ago

🏠The new style for your sweet home! 🏘A life full of Design Secrets. ✅Projektim ne 3D ✅Çmime Low Cost ✅Instalime,riparime..etj. 📲069 67 63 864 🛣 Adresa: Rruga "Siri Kodra", Tirane #arredime #tirane #arkitektur #trend #albania #arredime #detaje #ide #shtepieemblashtepi #apartament #zyre #biznes #rezidence #mobilje #klasike #interier #shtepi #stylishhome #arkitekt #tirana #tirane #vintage #dizajn #project #durres #furniture #villa #interiorgoals #bathroomdesign #moderne #druri

40
21 minutes ago

😄Krem antirrudhe me Aloe Vera 🤩Krem dite dhe nate 👉Sasia: 50 gr Aloe Vera,është motori që aktivizon të gjithë mekanizmat e rinisë së lëkurës. Është një ndër antioksidantët më të fuqishëm dhe e bën lëkurën të lëmuar, elastike dhe të butë. Ajo e forcon shtresën mbrojtëse dhe i riparon plasaritjet e vogla në lëkurë, i jep lëkurës lagështi dhe e mbron nga ndikimi i rrezeve të dëmshme të diellit duke e përforcuar këtë shtresë mbrojtëse të lëkurës. ✅Perthithet lehte nga lekura. ✅Mbrojtes nga demtimet e diellit apo te mjedisit. ✅Ngadalson procesin e plakjes se lekures tuaj ✅Hidratues dhe Antioksidues qe ndihmon lekuren tuaj te jete e bute dhe e shendetsh 👇Përdorimi👇 Perdoreni 2 here ne dite ne fytyren dhe ne trup nese dëshironi. Perdoret naten dhe diten. #bio #produkte_bimore #honeyDplus # #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre #porosit_tani_online #tirane #shampodexe #krem #collagenmevitaminE ____________________________________________ DYQANI "BIO MEDINA" Adresa: TIRANË Rruga e Kavajës Pranë Albania University Tek xhamia"Dine Hoxha" Rruga"Hajdar Hidi" Hapur 09:00-21:00 ================== Adresa: TIRANË Rruga: "Jordan Misja". 500 metër larg kolegjit turk "Mehmet Akif". Ndryshe tek rruga e burgut 313 HAPUR - 08:30-16:00h ================== Porosit dhe Online Tel: 0698706646 Viber: +355698706646 WhatsApp: +355698706646 BIO MEDINA - Lider i Brendeve Bio Natyral ne Shqiperi...

20
22 minutes ago

🏡 Shitet, SUPER Apartament 2+1 📍 Don Bosco 📐 Sipërfaqe 96 m2 📏 Kati i 4 🛋 Ambienti i ndenjies 🍴 Ambienti i gatimit dhe ngrënies 🛏 2 dhoma gjumi 🛁 2 tualete 💰 I investuar me pajisje cilësore më të mirat në treg 🏘 Komunitet i qetë i preferuar për banim Për vizitë në pronë: ↙️ 📲 069 285 5220 💶 115000€ #futurehomealbania #FutureHome #shitje #blerje #apartamente #banesa #qera #njerez #Shqiperi #toka #vila #konsultime #mundesi #zgjidhje #agent #deal #realestate #Tirane #kontrata #hipoteke #marrveshje #shitblerje #tregu #pasuritepaluajtshme #imobiliare #property #okazione #yourfuturehome @devisduka @besar_futurehome @blejshesshtepi @sinanifuturehome @future_home_opportunity_plus @future_home__property_plus @future_home_realestate @future_home_integrity @future_home__property_plus @future_home__property

20
24 minutes ago

Super ulje nga 1000 lekë në 700 lekë ✅ Byrzylyqe për meshkuj ✌️ New Bracelets ✨ Me garanci që nuk nxihen 🤝 #stainlesssteel #boysbracelet #bracelets #astir #tirane 📍Astir , Tiranë

90
25 minutes ago

Mesa duket veprimi i zgjuar i Olses ishte qe e pezullovi Shqipeni deri ne nje moment te dyt sepse po ta pezullonte fare nga emisioni , me siguri Shqipja do shperthente dhe do i nxirrte te palarat emisionit....por nese @shqipehyssenaj ka qen sadopak reale sduhet te kthehet me te emisioni , nese eshte aktore rri dhe nje jav pushim dhe riktheu ne cirk... Ju si mendoni ? #televizioniduhetteedukojdhejotebullizoj #media #topchannel #perputhen #hellskitchen #fake #stop #ndeshkim #showbiz #skenar #fake #joq #tirane #durres #fier #vlore #shkoder

131
28 minutes ago

Okazion! 🏡 1+1 📐62.8 m2 900 euro/m2 📞 +355 67 20 111 70 📍 Rruga Jordan Misja , Tirane 🌎 www.marga.kontakt.al #shes #apartament #tirane #dyqane #apartamente #okazion #kontakt

10
28 minutes ago

Okazion! 750 euro/m2 tek kompleksi Mangalem 21, Ali Demi! 📞 +355 69 27 66 660 📍 RrugaPasho Hysa, Tirane 🌎 www.mangalem21.kontakt.al #shes #apartament #tirane #dyqane #apartamente #okazion #kontakt

50
28 minutes ago

🏡 Kompleksi Magnet prane 21 Dhjetorit! ✅ Apartamente me tipologji te ndryshme ✅ Ambiente biznesi ✅ Certifikate pronesie Kontakto: ☎️ Tel: +355 69 62 01 931 #tirane #shes #apartamente #dyqane #kontakt #Mangalem21 #Magnet #Marga

30
32 minutes ago

🏡 Qera, Apartament 3+1. 📍Rruga e Elbasanit, Tiranë. 🔸🔹 Organizimi: - Ambient ndenjie - Ambient gatimi - 3 Dhoma gjumi - 1 Tualet - 2 Ballkone - Kati i 6 banim. - Sipërfaqe 115 m2 🔸🔹Apartamenti disponon: - i investuar - i mobiluar - punime cilësore - kubaturë e rregullt - orientim veri-jug ➡️Për ta vizituar na kontaktoni! www.futurehome.al/ 📲 0694088470 🆔AL18201 💶 300 € #futurehomealbania #FutureHome #shitje #blerje #apartamente #banesa #qera #njerez #Shqiperi #toka #vila #konsultime #mundesi #zgjidhje #agent #deal #realestate #Tirane #kontrata #hipoteke #marrveshje #shitblerje #tregu #pasuritepaluajtshme #imobiliare #property #okazione #yourfuturehome

20
34 minutes ago

💥Bizhuteri shume cilesore 💥Modele per cdo preference 💥Cmime shume te arsyeshme 🚗Transporti eshte falas, shpejt, kudo 📤Per me shume informacion na kontaktoni ne inbox #blejonline #albanianfashion #Shqiperia #kuqezi #Tirane #Durres #Elbasan #Fier #Vlore #Sarande #Korce #Gjirokaster #Berat #Lezhe #Shkoder #Tropoje #Kukes #

20
35 minutes ago

💥Bizhuteri shume cilesore 💥Modele per cdo preference 💥Cmime shume te arsyeshme 🚗Transporti eshte falas, shpejt, kudo 📤Per me shume informacion na kontaktoni ne inbox #blejonline #albanianfashion #Shqiperia #kuqezi #Tirane #Durres #Elbasan #Fier #Vlore #Sarande #Korce #Gjirokaster #Berat #Lezhe #Shkoder #Tropoje #Kukes #

10
37 minutes ago

💥Bizhuteri shume cilesore 💥Modele per cdo preference 💥Cmime shume te arsyeshme 🚗Transporti eshte falas, shpejt, kudo 📤Per me shume informacion na kontaktoni ne inbox #blejonline #albanianfashion #Shqiperia #kuqezi #Tirane #Durres #Elbasan #Fier #Vlore #Sarande #Korce #Gjirokaster #Berat #Lezhe #Shkoder #Tropoje #Kukes #

00
39 minutes ago

💥Bizhuteri shume cilesore 💥Modele per cdo preference 💥Cmime shume te arsyeshme 🚗Transporti eshte falas, shpejt, kudo 📤Per me shume informacion na kontaktoni ne inbox #blejonline #albanianfashion #Shqiperia #kuqezi #Tirane #Durres #Elbasan #Fier #Vlore #Sarande #Korce #Gjirokaster #Berat #Lezhe #Shkoder #Tropoje #Kukes #

00
40 minutes ago

Getting ready for cold days 🍁❄️ . . Use our hashtag #hajtsepimarr 🤩 . . . . . #heysneakers #kosovo #albania #prishtine #tirane #albimall #nike #sneakers #blej #blejshqip #blejonline

80
40 minutes ago

💥Bizhuteri shume cilesore 💥Modele per cdo preference 💥Cmime shume te arsyeshme 🚗Transporti eshte falas, shpejt, kudo 📤Per me shume informacion na kontaktoni ne inbox #blejonline #albanianfashion #Shqiperia #kuqezi #Tirane #Durres #Elbasan #Fier #Vlore #Sarande #Korce #Gjirokaster #Berat #Lezhe #Shkoder #Tropoje #Kukes #

20
41 minutes ago

💥Bizhuteri shume cilesore 💥Modele per cdo preference 💥Cmime shume te arsyeshme 🚗Transporti eshte falas, shpejt, kudo 📤Per me shume informacion na kontaktoni ne inbox #blejonline #albanianfashion #Shqiperia #kuqezi #Tirane #Durres #Elbasan #Fier #Vlore #Sarande #Korce #Gjirokaster #Berat #Lezhe #Shkoder #Tropoje #Kukes #

00
41 minutes ago

🍃 Te vazhdojme me terapite relaksuese te fundjaves.... 👳‍♀️ @sunflowerwellnessmassage 🌻 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Rezervoni ne: 📲0698178339 📍Rr. Shyqyri Berxolli, prane Albtelecom, Myslym Shyri #massagetime #relaxtime #facetreatment #bodytreatment #relaxmassage #swedishmassage #hydration #exfoliate #antiwrinkle #booknow #tirane #myslymshyri #sunflowerwellnessmassage 🌻

20
42 minutes ago

💥Bizhuteri shume cilesore 💥Modele per cdo preference 💥Cmime shume te arsyeshme 🚗Transporti eshte falas, shpejt, kudo 📤Per me shume informacion na kontaktoni ne inbox #blejonline #albanianfashion #Shqiperia #kuqezi #Tirane #Durres #Elbasan #Fier #Vlore #Sarande #Korce #Gjirokaster #Berat #Lezhe #Shkoder #Tropoje #Kukes #

20

Top photos & videos on #tirane

3 days ago

Labja ne #Tirane 🤩 @catherinedemediciofficial

1.8k122
Yesterday

Tetë mësime të shkëlqyera, të një ligjëratë të mbajtur në Londër 👉Mos i eduko fëmijët tuaj që të synojnë pasurinë, por edukoi që të bëhen të lumtur dhe kur të rritet do t'a njohin vlerën e gjërave dhe jo çmimin e tyre. 👉Haje ushqimin si ilaç, në të kundërt do të pish ilaçet si ushqim. 👉Personi që të do nuk të braktisë asnjëherë, edhe nëse gjenden njëqind shkaqe për të të braktisur ty, ai/ajo do të gjejë një shkak të vetëm që të mos braktisë ty. 👉Ka një ndryshim shumë të madh midis të qenurit njeri dhe të sillesh si njeri. Janë të pakët ata që e dinë ndryshimin. 👉 Ke qenë i dashur tek fëmijët e tu, do të jesh i dashur edhe kur të vdesësh. Prandaj, përpiqu të bëhesh i dashur dhe i përzemërt në zemrat e tyre. 👉Kur të duash që të ecësh shpejt, ec vetëm, por, kur të duash të ecësh larg, ec i shoqëruar. 👉Gjashtë doktorët më të mirë në botë: 1-Rrezet e diellit 2-Shplodhja 3-Ushtrimet 4-Ushqimi 5-Besimi në vetvete 6-Shokët Këto pika kij parasyshë gjatë gjithë fazave të jetës tënde dhe kënaqu me një jetë të shëndetshme. 👉Kur shikon Hënën, ti shikon bukurinë e Allahut. Kur shikon Diellin ti shikon fuqinë e Allahut. Kur shikon në pasqyrë, ti shikon krijesën me të përsosur të Zotit. Prandaj, ti duhet të kesh besim në vetveten tënde! #lailaheillallah #mashaallah #gjilani #Tirana #kosova #ferizaj #diber #gjakova #malisheva #presheva #kumanovo #prishtina #prizren #shkup #tetova #kumanovo #gostivar #diber #tiranacity #tirane #kukes #vlora #saranda #korc ̧a #berat #tropoja #lushnje #durre ̈s #gjirokaster # #kuksi #albania

1221
2 days ago

Elhamdulilah neser dit e xhuma mos harroni qe nga akshami sot deri neser per aksham dergoni salavate😍😍😍🤲🤲🤲🤲 #lailaheillallah #mashaallah #gjilani #Tirana #kosova #ferizaj #diber #gjakova #malisheva #presheva #kumanovo #prishtina #prizren #shkup #tetova #kumanovo #gostivar #diber #tiranacity #tirane #kukes #vlora #saranda #korc ̧a #berat #tropoja #lushnje #durre ̈s #gjirokaster # #kuksi #albania

1202
15 hours ago

Εγώ έχω διαλέξει αυτή την διατροφή γιατί δεν στερούμαι απολύτως τίποτα.. Εσυ; #herbalifenutrition #herbalife #healthylifestyle #health #healthy #love #liveherbalifelife #happy #friday #happyfriday #night #happyfridaynight #smile #animalprint #octomber #albania #albania 🇦🇱 #tirana #tirane #lovetirana

1090
2 hours ago

Neqofte se nuk e keni menduar akoma se cfare do beni ne fundjave😃😃 . . . . #baldushk #tiranalifestyle #tirane flladizhullimës #restaurant #tirane #baldushk #familytime #healthyfood #nature #havefun #event #village #relaxingtime #greenplace #wonder #everyoneiswelcome #gjelberim

1070
Yesterday

Kaloji mirë çdo moment...!!!☺️ #moment #cdomoments #buzeqesh #gezim #jeta #albania #tirana #tirane #tiranaalbania

1732