#ringcenter photos & videos

9 hours ago

Do isteka zaliha😉! Pozurite #ringcenter

230
15 hours ago

Apartament me qera 3+1+2 te ring center. (Zogu i zi ) Cmimi:500€ ☎️0672121211 #zoguizi #ringcenter

120
Yesterday

Me Adidas ndjehesh gjithmonë komod! #stansmithadidas #adidas #sport #weekend #ringcenter #shopping

260
2 days ago

#adidasdeodorant na akciji Vas market #ringcenter

230
2 days ago

Versionet e ndryshme te lodrave per femije mbi 3+ Mund te beni porosi dhe online #toptanishoppingcenter #ringcenter #sulejmandelvina #kristalcenter #kopështizoologjik @shtepia_e_lodrave

140
3 days ago

Vlerat e mjaltit me xhenxhefil Shëndeti i zemrës: Toniku i mjaltit dhe xhenxhefilit është plot antioksidantë që zbusin sjelljen agressive të substancave të quajtura prostaglandin. Këto substanca përthithen nga acidet e yndyrës në formën e enzimave. Prostaglandinat gjenden në të gjithë trupin dhe ndihmojnë funksionet e të gjithë organeve. Sa i përket shëndetit të zemrës, toniku i mjaltit dhe xhenxhefilit zbut crregullimet e enëve të gjakut, ul tensionin e gjakut dhe rrezikun e sëmundjeve si aterosklerozës dhe atakut në zemër. Azma: Besohet se përzierja e mjaltit me xhenxhefil dhe piper të zi mund të trajtojë ose të minimizojë efektet e astmës. Ky kombinim është natyralisht çlirues dhe anti inflamator dhe rregullon fluksin e oksigjenit në mushkëri dhe relakson enët e gjakut në mushkëri. Problemet e frymëmarrjes: Përzierja e mjaltit me xhenxhefil është një variant natyral i një medikamenti që rrit sekrecionet e bronkeve dhe pastron mushkëritë nga mukusi. Kjo do të thotë se mjalti me xhenxhefil ofron çlirim të menjëhershëm për njerëzit që vuajnë nga kolla, i ftohti, fyti i tharë dhe rrufa. I nevojshëm në betejën kundër kancerit: Mjalti me xhenxhefil arrin të reduktojë të vjellat dhe të përzjerat që shkaktohen nga kurat e kemioterapisë pas diagnostikimit me sëmundjen e kancerit. Këto procedura janë aq intense sa shkaktojnë shumë të vjella tek pacientët të cilët detyrohen të përdorin zgjedhje alternative. Xhenxhefili përshpejton zbrazjen e stomakut sepse ka aftësi në përmirësimin e tretjes. Në këtë mënyrë ndjesia e të vjellës reduktohet. Të përzierat nga kemioterapia shkaktohen si pasojë e cisplatinës, një përbërës i kurës. Xhenxhefili arrin të balancojë efektet e këtij përbërësi. Xhenxhefili gjithashtu sugjerohet të përdoret nga gratë shtatzënë sepse redukton të vjellat dhe të përzierat si pasojë e shtatzanisë. Nëse e kombinojmë me efektet natyrale të mjaltit, të dyja ofrojnë një zgjedhje të mirë për të parandaluar këto dy simptoma të shkaktuara nga një sërë burimesh të ndryshme. #shqiperia   #fushekruje   #ringcenter   #durres   #tirana   #korca   #shkoder   #kruje   #elbasan   #rinia   #shendeti

20
3 days ago

Mbaruan kursin me sukses duke marr profesion me te kërkuar te momentit!Vajza @rukietota @marleynirvana ♥️♥️ishit fantastike ju uroj nga zemra shumë suksese!Pres me padurim arritjet tuaja ne te ardhmen!!☑️👏 #tiranapost #tiranalifestyle #tiranaalbania #tiranacity #tiranaalbania #tirana #ringcenter #tegu #bigmarket #toptan

352
3 days ago

Zbuloni Koleksionin e Ri te çantave dhe aksesorëve në MOA Paris; eksluzivisht vetëm në RING! #newcollection #moaparis #accesories #fall #winter #shopping #ringcenter #fashion

180
3 days ago

Aromatizues SPRINGAIR 😀 Ndihu komod me aromën tënde të preferuar.☺️ ➖Aromatizues për bizneset tuaja (aparati lihet falas )😎 ➖Qirinj aromatikë 🕯 ➖Shkopinj aromatikë 👌 ➖Aromatizues dollapesh 👌 ➖Aromatizues per makinat 🚘 ➖Aromatizues me vet sprucim 👍 Jemi vetëm një telefonatë larg jush dhe produkti bëhet i juaji. #elbasan #tirane #tiranealbania #ringcenter #tiranaeastgate #toptani #qtu #farmaci #klinik a #berber #parukeri #barbershop #dyqantaxi #kamez #vore #bar #fish #kristalcenter #aromatherapy #aroma #supermarket #car #makina #shtepi #family #hotel

162
3 days ago

Wenn man nur mal kurz Windeln kaufen möchte und dein Kind dich daran hindert wegen BOB 😂 aber es hat sich für ihn gelohnt 🥰😘 #ringcenter #kurzereinkaufstrip #meinkleinersonnenschein ☀️❤️

61
3 days ago

Du hast eine feste Zahnspange und ein Problem? Keine Panik, unser Infozettel hilft dir weiter.. .. natürlich kannst du uns auch zu unseren Öffnungszeiten jederzeit anrufen 😉 #orthodontics #kieferorthopädie #berlin #kfo #teeth #ringcenter #friedrichshain #brackets

120
4 days ago

Sezoni i ri Vjeshte-Dimer 2020 vjen ne dyqanet USPA! New season Fall-Winter 2020 is finally here! #teg #uspoloassn #qendratoptani #ringcenter #qtu #myslymshyri #fashion #brand #fall

330
4 days ago

Sezoni i ri Vjeshte-Dimer 2020 vjen ne dyqanet USPA! New season Fall-Winter 2020 is finally here! #teg #uspoloassn #qendratoptani #ringcenter #qtu #myslymshyri #fashion #brand #fall

350
4 days ago

Sezoni i ri Vjeshte-Dimer 2020 vjen ne dyqanet USPA! New season Fall-Winter 2020 is finally here! #teg #uspoloassn #qendratoptani #ringcenter #qtu #myslymshyri #fashion #brand #fall

380
5 days ago

🏠Apartament 2+1 per shitje. 📍Ring Center/Zogu i Zi. 📐115 m2. 📜Hipoteke. ——————————————— TEK RING CENTER TEK ZOGU I ZI SHITET APARTAMENT 2+1. AMBIENT I BOLLSHEM DHE I MIREORGANIZUAR. TOTALISHT I ARREDUAR NE GJENDJE SHUME TE MIRE. 2 TUALETE. ORIENTIM SHUME I MIRE DHE LEHTESISHT E AKSESUESHME. PER ME TEPER INFO DHE NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI AGJENTIN: ——————————————— 👨‍💼Redon Çullaj. 📲069 60 20 003. 🌐www.joalestate.al #JOAL #yourhome 🏠 #realestate #apartamentepershitje #apartmentsforsale #sale #apartments #zoguizi #ringcenter #consulting #joalagent #property #investment #bestchoice #bestprice #deal #home #tiranaapartments #albania

191
5 days ago

Bëhu dhe ti pjesë e Mbretërisë Sekrete 😉... #kidsartschool #booklover #girlythings #bookstagram #emrkancelari #comeandvisitus #citypark #ringcenter

90
6 days ago

Koleksioni i ri Cool Club 0-10vjec saoo mberriti ne Ring center. Vizitoni dyqanin tone ose porosisni online @shtepia_e_lodrave #ringcenter #porositonline #coolclub #fallwinter

2440
655

Top photos & videos on #ringcenter

19010
May 2015

My new favorite caffe #BeeBar #RingCenter

6347
Apr 2017

Auf dem roten Teppich 😂 #nürburgring #ringcenter #grünehölle #toyota #celicagt #st202

1021
Aug 2020

Echt brutal belgische Waffeln ❤ Kommt vorbei zieht euch eine rein @waffles_kingdom #belgische #waffeln #offenbach #ringcenter #frankfurtammain #ffm #lecker #tasty #schokolade #zucker #sugar #belgien 🇧🇪 #germany 🇩🇪 #albania 🇦🇱 #foodtruck #supportyourlocal

10310
Nov 2019

~°|Sometimes all you need is to break the routine and have some fun👍🏻🤗. * * #ringcenter #albania #nofilter #photooftheday #fun #like #friends #life #folowme

1019
last month

California Dreaming ❤ #Repost @uspoloassnal 50% OFF 🔥🔥 Sezoni i ri Pranvere - Vere US Polo #ss2020 Cdo dite eshte nje faqe e re ne historine tuaj te modes. #Live Authentically #since1890 #USPoloAssn #uspoloassnkids #childrenswear #childrensclothing #TEG #QTU #RingCenter #ToptaniShoppingCenterdhe #MyslymShyri #luspa #uspastyle #kidswear #kidsclothing #kidsfashion #soleilkids #worldofkidsagency #worldofkids #boyswear

1263
Jan 2019

Herzlich willkommen in eurer Parfümerie Margit Krüger! Ihr liebt das Leben, seid offen für Neues und schätzt die sympathische Einkaufsatmosphäre einer persönlich geführten Parfümerie? Herzlich willkommen bei uns! Es erwartet Euch eine umfassende Auswahl bekannter Marken. Ihr findet topaktuelle Neuheiten und immer wieder neue interessante Aktionen. Fachkundige Beratung in allen Bereichen von Pflege, Duft und Make-up sowie kompetente Antworten auf Eure Fragen sind für uns selbstverständlich. Besucht uns bald - wir freuen uns auf Euch! #parfuemerie_krueger #ybpn_de #ybpnparfümerie #unternehmen #kundenservice #service #wirsindmehr #parfümerie #meinschönstesich #lovemyjob #atwork #goodjob #life #pflege #duft #beratung #makeup #gropiuspassagen #ringcenter #clou #kaufparkeiche #rudow #a10center #bölschestraße #havelparkdallgow #berlin #berlincommunity #instagood #picoftheday #instagram

1178