#qtu photos & videos

5 hours ago

Ejani të argëtohemi në QTU! 😍 Festa vazhdon dhe argëtimi bëhet dyfish më i madh tani në Jumbo, Wiki Wonderland dhe Cineplexx. 🐶🎥🎃 Ju mirëpresim! 🤗 #QTU #egjitharrethteje #15viterrethteje

351
6 hours ago

Larmishmëri e pafundtë zgjedhjesh në GiFT Store! Libra-canta-bluze-lapsa-vizore-fletore e shumë artikuj të tjerë. Ju presim! 😊 . . . . . . . #behushokubennit #bennibonesqtu #kendlojrash #qtu #qtuplayground #wiki #lojeraperfemije #luajmesebashku #femijetelumtur #luajmefemijet #fundjave #fundjavetebukur #perfemijet #lodraperfemije #bennibones #indoorplayarea #aktiviteteperfemije

120
11 hours ago

➡️ ATLETE NIKE ➡️ NR GJENDJE: 40-44 ➡️ CILESI DHE CMIM I MIRE🥰 ➡️ TRANSPORTI FALAS KUDO TE JENI📭🚚 ➡️ POROSIT TANI NE DM 📥🔥🔥 #shopnow #shoponline #blitani #blionline #man #boy #rich #sport #qtu #teg #toptani #ring #tirane #albania

100
12 hours ago

➡️ ATLETE PHILIPP PLEIN ➡️ NR GJENDJE: 40-44 ➡️ CILESI DHE CMIM I MIRE🥰 ➡️ TRANSPORTI FALAS KUDO TE JENI📭🔥 ➡️ POROSIT TANI NE DM 📥🔥🔥 #shopnow #shoponline #man #boy #rich #sport #blitani #porositonline #qtu #teg #toptani #ring #tirane #albania

150
14 hours ago

➡️ XHUP PER MESHKUJ ➡️ NR GJENDJE: S-XL ➡️ CILESI DHE CMIM I MIRE🥰 ➡️ TRANSPORTI FALAS KUDO TE JENI📭🚚 ➡️ POROSIT TANI NE DM 📥🔥🔥 #shopnow #shoponline #blitani #blidirekt #man #boy #rich #sport #qtu #teg #toptani #ring #tirane #albania

140
14 hours ago

➡️ BLUZE PER MESHKUJ ➡️ NR GJENDJE: S-XL ➡️ CILESI DHE CMIM I MIRE👌 ➡️ TRANSPORTI FALAS KUDO TE JENI📭🚚 ➡️ POROSIT TANI NE DM 📥🔥🔥 #shopnow #shoponline #blitani #blidirekt #man #boy #rich #sport #qtu #teg #toptani #ring #tirane #albania

120
Yesterday

Dëshironi të keni një fytyrë dhe pamje pa shkëlqim me gamën tonë të Kremrave Pudër dhe BB. Ejani dhe zbuloni sekretin e bukurisë japoneze në dyqanet MINISO në QTU Tiranë dhe Flagship Center në Durrës. Love Life, Love MINISO. . . . . . #krempuder #krembb #femra #tualet #kozmetik #kujdesiperlekuren #liquidfoundation #bbcream #cosmetics #makeup #skincare #shineyourlight #qtu #tirana #flagshipcenter #durres #minisolovers #minisoalbania #miniso #lovelifeloveminiso #minisolovers_albania #instafollow #repost #amazing #androidography #instadaily

110
Yesterday

Bashkohuni me qenushin aventurier Benni Bones në eksplorimin e Mbretërisë së Ndodhirave ! 🤩🐶 Ju presim çdo ditë në Wiki Wonderland për më shumë argëtim. 🥰 @bennibones_qtu #QTU #egjitharrethteje #15viterrethteje

1201
Yesterday

MOMENTE ZBAVITESE NE KENDIN ME TE MADH TE LOJRAVE: WIKI WONDERLAND Benni Bones pret sa më shumë shokë dhe shoqe! #behushokubennit . . . . #bennibonesqtu #kendlojrash #qtu #qtuplayground #wiki #lojeraperfemije #luajmesebashku #femijetelumtur #luajmefemijet #fundjave #fundjavetebukur #perfemijet #lodraperfemije #bennibones #indoorplayarea #aktiviteteperfemije

2530
Yesterday

Tani mundesh me Climber! Vizitoni dyqanin në QTU dhe zgjidhni mes produkteve të reja dhe ofertave! 🙂 #QTU #15viterrethteje #15viterrethteje

620
Yesterday

Ka ardhur momenti më i rëndësishëm: propozimi i dashurisë së përjetshme. 😍💎 Zgjidhni unazat e çmuar të Diamanteve të certifikuar të Stile Preziozo Gioielleria. #unazefloriri #diamant #perfemra #perfekte #propozim #fejese #martese #unike #çmuar #diamondring #ar #argjendari #stilepreziosogioielleria #QTU

2065
Yesterday

➡️ XHUP NIKE ➡️ NR GJENDJE: S M L👌 ➡️ CILESI DHE CMIM I MIRE🥰 ➡️ TRANSPORTI FALAS KUDO TE JENI📭🚚 ➡️ POROSIT TANI NE DM 📥💣💣 #girl #girlpower #man #boy #rich #sport #shopnow #shoponline #blitani #blionline #qtu #teg #toptani #ring #tirane #albania

180
Yesterday

➡️ ATLETE PHILIPP PLEIN ➡️ NR GJENDJE: 40-44 ➡️ CILESI DHE CMIM I MIRE🥰 ➡️ TRANSPORTI FALAS KUDO TE JENI📭🚚 ➡️ POROSIT TANI NE DM 📥🔥🔥 #shopnow #shoponline #blitani #blionline #porosittani #porositdirekt #man #boy #rich #sport #qtu #teg #toptani #ring #tirane #albania

90
2 days ago

Fituesi i Konkursit Wiki Wonderland: Abigail Abazi! Ju faleminderit per pjesemarrjen dhe votimet! Takohemi ne konkurse te tjera! #behushokubennit . . . . . #bennibonesqtu #kendlojrash #qtu #qtuplayground #wiki #lojeraperfemije #luajmesebashku #femijetelumtur #luajmefemijet #fundjave #fundjavetebukur #perfemijet #lodraperfemije #bennibones #indoorplayarea #aktiviteteperfemije

971
2 days ago

Ejani edhe ju në QTU dhe bëhuni pjesë e festës! 🥳🥳🥰 @silhouette .dance #QTU #egjitharrethteje #15viterrethteje

1111
2 days ago

Nje dhurate e vecant per personat tuaj me te dashur . Persont e vecant kan nevoj per dhurata te vecanta porosit edhe ti ne whaatsapp ose viber +355682092225 #porositedheti 🎁💌❤️ #portrait #tirane #tiranealbania #tiranë #dhurata #dhurate #dhurataperditelindje #dhurataunike #shqiperia #shqip #shqiptar #durres #sarande #vlora #diber #kukes #lac #elbasan #korc #pogradec #shkoder #lezhe #lushnje #fushkosova #fushkruje #kruje #qtu #tegu #megatek

940
2 days ago

➡️ ATLETE STAN SMITH ➡️ NR GJENDJE: 36-44 ➡️ CILESI DHE CMIM I MIRE🥰 ➡️ TRANSPORTI FALAS KUDO TE JENI📭🚚 ➡️ POROSIT TANI NE DM 📥💣💣 #shoponline #shopnow #blitani #blionline #porosittani #porositonline #man #boy #rich #sport #qtu #teg #toptani #ring #tirane #albania

310
2 days ago

Gati për fëmijët kërcimtar? Ju presim sot në orën 17:30 me shfaqen e re. 😍 Surprizat vazhdojnë akoma në 15 vjetorin e QTU! 😉 #QTU #egjitharrethteje #15viterrethteje

1521
2 days ago

➡️ KOSTUM PER FEMRA ➡️ NR GJENDJE: S M L👌 ➡️ CILESI DHE CMIM I MIRE🥰 ➡️ TRANSPORTI FALAS KUDO TE JENI📭🚚 ➡️ POROSIT TANI NE DM 📥🔥🔥 #shopnow #shoponline #blitani #blidirekt #porosittani #porositonline #girl #girlpower #rich #sport #qtu #teg #toptani #ring #tirane #albania

200
3 days ago

Hidratojeni dhe dhurojini shkëlqim lëkurës tuaj me maskat e fytyrës në trajtën e pecetave We Bare . Ejani dhe na vizitoni në dyqanet tona në QTU Tiranë dhe Flagship Center në.Durrës. Love Life, Love MINISO. . . . . . #maske #maska #pastrimfytyre #kujdesilekures #kujdesipersonal #kozmetik #produktekozmetike #facemask #beautymask #skincare #personalcare #personalcareproducts #cosmetics #cosmeticproducts #qtu #tirana #flagshipcenter #durres #like #share #comment #minisolovers #minisolovers_albania #minisoalbania #miniso #minisolife #lovelifeloveminiso

261
4 days ago

Pastroni furçat tuaja të tualetit me pastruesin e furçave MINISO. E përshtatshme për të pastruar furça me madhësi të ndryshme pa dëmtuar përbërjen e fijes së furçave. Ju mirëpresim të na vizitoni në dyqanet tona në QTU Tiranë dhe Flagship Center në Durrës. . . . . . #pastrues #makeup #makeupclean #brushcleaner #qtu #tirana #flagshipcenter #durres #like #share #comment #minisolovers #minisolovers_albania #minisoalbania #miniso #minisolife #lovelifeloveminiso

200

Top photos & videos on #qtu

Aug 2020

🎁🎁 Giveaway @dojnamema 🎁🎁 Plot 2500€ për të shpenzuar në dyqanet e #QTU . I do? PO! Urra! Si të behesh pjesë?🤔 🔴Duke ndjekur rregullat më poshtë: ✔ Ndiq faqen zyrtare të QTU në Instagram ( @qtu_qendratregtareunivers ) ✔Ndiq të gjitha faqet që QTU ndjek në Instagram ✔TAG dy miq. ✔Duhet të sigurohesh që personat që keni TAG-uar të ndjekin faqen e QTU dhe të gjitha faqet që QTU ndjek. ✔Lejohen komentet më shumë se një herë por duhet të sigurohesh që të bësh TAG persona të ndryshëm. 🎊 Fituesi shpallet në datën 07/09/2020 në orën 16:00🎊 Në link 🔗 në Bio do të gjeni të gjitha termat dhe kushtet për të qënë pjesëmarrës i Giveaway. 🆘️Nëse keni pyetje mund të na kontaktoni në Direct të Instagramit. ▶️ Fituesi do të përzgjidhet në mënyrë rastësore me anë të programit @lizaonair 😁Le të shpërthejnë miqtë! Bëhu ti fituesi i 2500€! #QTU #egjitharrethteje #Giveaway

6.7k13.8k
last month

In need for Vitamin SEE 🤓 #vitaminC #tirana #albania #qtu #balkans #didntseeitcoming #smile #withoutglasses 👓

73414
Apr 2020

Cili është dyqani në QTU që të mungon më shumë? 😊 Sa më shumë të rrimë në shtëpi, aq më shumë na shkon mendja për shopping! Apo jo? 😉 #qtu #egjitharrethteje

58574
Nov 2019

🙌🏻🙌🏻 Porosisni Hoodien tuaj duke e personalizuar atë sipas dëshirës #stampisti #tshirt #hoodies #sweatshirt #cups #embroideryart #handmade #polo #sublimation #stampim #personalizim #stamp #filxhan #mug #plates #tirana #albania #qtu #fashion #2019

1144
Dec 2019

E para apo e dyta? Cilat ngjyra ju pëlqejnë më shumë? 🤔 #qtu #egjitharrethteje #christmas #december #christmastree

42639
Aug 2020

Tek Tally Weijl zgjedhja është e jotja! 🥰 Dëshiron të kesh veshjet më trend? Hidhi një sy koleksioneve të reja.😉 Dëshiron të bësh blerje dhe të kursesh?🤩 Do të gjesh oferta fantastike për të mbushur garderobën! #QTU #TellyWejil #egjitharrethteje

5885
Jul 2020

Plotësoni pamjen tuaj me shkëlqimin e bizhuterive Swarovski! 🤩 #QTU #egjitharrethteje #bebrilliant #swarovski

3052