#qendratoptani photos & videos

4 days ago

Sezoni i ri Vjeshte-Dimer 2020 vjen ne dyqanet USPA! New season Fall-Winter 2020 is finally here! #teg #uspoloassn #qendratoptani #ringcenter #qtu #myslymshyri #fashion #brand #fall

330
4 days ago

Sezoni i ri Vjeshte-Dimer 2020 vjen ne dyqanet USPA! New season Fall-Winter 2020 is finally here! #teg #uspoloassn #qendratoptani #ringcenter #qtu #myslymshyri #fashion #brand #fall

350
4 days ago

Sezoni i ri Vjeshte-Dimer 2020 vjen ne dyqanet USPA! New season Fall-Winter 2020 is finally here! #teg #uspoloassn #qendratoptani #ringcenter #qtu #myslymshyri #fashion #brand #fall

380
410
3 weeks ago

Comfortable patterns 🔹️ #teg #qendratoptani #ringcenter #qtu #patterndesign #combination

350
3 weeks ago

Prane Qendres Toptani jepet me qira apartament 2+1+2 tualete. Sip 110 m2. Kati 10. Pallat i ri. Apartament i kompletuar totalisht me cdo gje cilesore. Pozicioni jug perendim. Pamje fantastike! Cmimi: 450 euro/muaj Kontakto 0697833133 #qira #apartament #cilesi #kompletim #super #QendraToptani #tirane @imobiliarerexhina

280
Jul 2020

Prane Qendres Toptani,jepet me qira apartament 2+1+2 tualete. Sip 110 m². Kati 10. Pallat i ri i kompletuar me cdo gje shume cilesore! Pozicioni jug perendim. Pamje fantastike! Cmimi 450 euro/muaj. #qira #apartament #cilesi #kompltim #qendratoptani #pamje #fantastike @imobiliarerexhina Kontakto 0696085775

300
Jul 2020

Super Okazion! Perballe me Qendren Toptani, ish Kinema Partizani,shitet apartament 2+1. Sip 108 m². Kati 3. Pallat i ri me hipoteke. Cmimi 135.000 euro. #shitet #apartament #cilesi #hipoteke #okazion #qendratoptani @imobiliarerexhina Kontakto 0696085775

220
Aug 2019

Imagjinoni sikur syzet të përputhet plotësisht me nevojat që ka shikimi juaj dhe në të njëjtën kohë ta bëjë dhe jetën më të lehtë - kjo është pikërisht ajo ç'ka shumë njerëz kërkojnë. Lentet fotokromatike me teknologjinë ZEISS PhotoFusion janë një ëndërr e cila bëhet realitet: Grimcat mikroskopike që gjenden në brendësi të lentes janë të ndjeshme ndaj rrezeve ultraviolet, duke u përhapur kështu në të gjithë sipërfaqen e lentes dhe duke e nxirë atë. Shpejtësia dhe niveli i ngjyrimit variojnë sipas intensitetit të rrezeve UV. Maksimumi i kohës së ngjyrimit të lenteve varion nga 15 deri në 30 sekonda, dhe koha e zbardhjes varion nga 2 deri në 10 minuta. E përshtatshme edhe për fëmijët të cilët janë të ndjeshëm ndaj dritës. Lentet ZEISS PhotoFusion janë të disponueshme në pesë ngjyra: Gri, Kafe, Jeshile, Extra Gri dhe Blu. #zeiss #photofusion #selftinting #lenses #zeisslens #bettervision #seeclear #zeissalbania #zeissvisioncenter #zeisstirana #qendratoptani #optika1 #syzedielli #syzeoptike #accuracy #precision #eyecare #eyehealth

80
Apr 2019

Krijo kombinimin tend ! Se shpejti ne dyqanet tona #Teg dhe #QendraToptani #SummerCollection #Yamamay #aTouchOfItaly

871
Apr 2019

Lentet me vetë-ngjyrosje ZEISS PhotoFusion janë zgjidhja ideale për persona që duan edhe syze optike, edhe syze dielli në një palë. Ato kthehen nga transparente në të errëta në cështje sekondash dhe kanë tolerancë zbardhimi dhe errësimi të shkëlqyer (ruajnë përafërsisht rreth 10-12% ngjyrim në stadin transparent dhe rreth 85-88% ngjyrim në stadin më të errët ). Ndryshe nga lentet fotokromatike standarte, ZEISS PhotoFusion e ruajnë performancën e tyre për një kohë shumë të gjatë, dhe kanë një ngjyrim fare minimal në stadin transparent i cili nuk ju shqetëson dhe nuk vërehet fare. #zeiss #photofusion #selftinting #lenses #zeisslens #bettervision #seeclear #zeisskosova #zeissvisioncenter #zeissprishtina #qendratoptani #optika1 #syzedielli #syzeoptike #accuracy #precision #eyecare #eyehealth

120
Apr 2019

Lentet me vetë-ngjyrosje ZEISS PhotoFusion janë zgjidhja ideale për persona që duan edhe syze optike, edhe syze dielli në një palë. Ato kthehen nga transparente në të errëta në cështje sekondash dhe kanë tolerancë zbardhimi dhe errësimi të shkëlqyer (ruajnë përafërsisht rreth 10-12% ngjyrim në stadin transparent dhe rreth 85-88% ngjyrim në stadin më të errët ). Ndryshe nga lentet fotokromatike standarte, ZEISS PhotoFusion e ruajnë performancën e tyre për një kohë shumë të gjatë, dhe kanë një ngjyrim fare minimal në stadin transparent i cili nuk ju shqetëson dhe nuk vërehet fare. #zeiss #photofusion #selftinting #lenses #zeisslens #bettervision #seeclear #zeissalbania #zeissvisioncenter #zeisstirana #qendratoptani #optika1 #syzedielli #syzeoptike #accuracy #precision #eyecare #eyehealth

150
Feb 2019

Njihuni me ngjyrat e reja te pranveres . #Primula perfekte per ta nisur javen mbare 🌸 Na gjeni ne dyqanet tona #Teg dhe #QendraToptani #SS19 #lingerie #newcollection

791
Jan 2019

Zgjidh te preferuaren tende #Principessa ! #MyConfidentBeauty #BasicCollection Na gjeni ne #Teg dhe #QendraToptani

916
Mar 2018

Lentet ZEISS PhotoFusion me vete-ngjyrosje per syte e ndjeshem ndaj drites: A jane syte tuaj vecanerisht te ndjeshem ndaj drites? Ju thjesht duhet ti merrni dhe ti vendosni syzet tuaja te diellit me shpejt se te tjeret. Edhe pse dielli po shkelqen shume pak dhe fshihet pas reve, ju filloni te keni menjehere probleme me shikimin nga drita e tij. Lentet me vete-ngjyrosje ZEISS PhotoFusion jane nje ndihme e jashtezakonshme per te ulur sforcimin dhe lodhjen e syve tuaj, pasi ato pershtaten me kushtet e ndryshueshme te drites thuajse pafundesisht. Ne kushtet ku drita e diellit eshte e paket, ato nuk erresohen plotesisht si syzet e diellit, duke ju mundesuar keshtu nje shikim te mire pavaresisht se eshte duke u erresuar. #zeiss #photofusion #selftinting #lenses #zeisslens #bettervision #seeclear #zeissalbania #zeissvisioncenter #zeisstirana #qendratoptani #optika1 #syzedielli #syzeoptike #accuracy #precision

291
Jul 2017

#QENDRATOPTANI

200
Jun 2017

Mos harroni të më shikoni sa e mirë jam (përveç rrobave 😍 ) #tartineetchocolat #beetirana #babyoutfit #rroba #bebe #qendratoptani

700

Top photos & videos on #qendratoptani

4 days ago

Sezoni i ri Vjeshte-Dimer 2020 vjen ne dyqanet USPA! New season Fall-Winter 2020 is finally here! #teg #uspoloassn #qendratoptani #ringcenter #qtu #myslymshyri #fashion #brand #fall

350
4 days ago

Sezoni i ri Vjeshte-Dimer 2020 vjen ne dyqanet USPA! New season Fall-Winter 2020 is finally here! #teg #uspoloassn #qendratoptani #ringcenter #qtu #myslymshyri #fashion #brand #fall

380
4 days ago

Sezoni i ri Vjeshte-Dimer 2020 vjen ne dyqanet USPA! New season Fall-Winter 2020 is finally here! #teg #uspoloassn #qendratoptani #ringcenter #qtu #myslymshyri #fashion #brand #fall

330
3 weeks ago

Comfortable patterns 🔹️ #teg #qendratoptani #ringcenter #qtu #patterndesign #combination

350