#porosittani photos & videos

6 hours ago

Bluza Modelet e Fundit🤩🥇🤩 Cmimi: 2190 Lekë🔥 Masat:S-XXL👍 Porosit Online Tani 🤳 Ne Ju Garantojmë Cilësinë👍 Shërbim i Shpejtë Postar ⏩🇦🇱🇽🇰🇪🇺 #veshjeonline #porosittani #tirana #albania #veshjepermeshkuj #bluza #tshirt #dyqanoline #bestclothes #veshjeperdjem #dm #porositonline #vishubukur #cilesiamaksimale #veshjefemrash #kostumesportive #online #vishusport #veshjepergoca

00
6 hours ago

Bluza Modelet e Fundit🤩🥇🤩 Cmimi: 2190 Lekë🔥 Masat:S-XXL👍 Porosit Online Tani 🤳 Ne Ju Garantojmë Cilësinë👍 Shërbim i Shpejtë Postar ⏩🇦🇱🇽🇰🇪🇺 #veshjeonline #porosittani #tirana #albania #veshjepermeshkuj #bluza #tshirt #dyqanoline #bestclothes #veshjeperdjem #dm #porositonline #vishubukur #cilesiamaksimale #veshjefemrash #kostumesportive #online #vishusport #veshjepergoca

00
6 hours ago

STILOLAPS I PERSONALIZUAR✒ 👉Punim me Lazer👈 Per porosi ose info na shkruani ne DM ose ne 0692101592 me VIBER & WHATSAPP. Porosia perfundon brenda dites,munde vini ta merni te dyqani jone qe ndodhet te Rruga e Barrikadave(Perball Eden Park ) ose jua sjellim ne. ***TRANSPORTI FALAS NE GJITHE SHQIPERINE*** 🔴Ne rethe porosia vjen per 2 ose 3 dite🔴 Ju zgjidhni dhuraten e duhur per cilesin kujdesemi ne ! #porosit #dhurateperdashurine #sublimime #porositonline #tiranapost #love #pllakeguriepersonalizuar #personalizime #stampime #giftfordentist #dhurataunike #tirane #tiranapost #porosittani 📥 #stilolapsatepersonalizuar #dhurateperditelindje #dhuratëepersonalizuar #dhuratepershenvalentin #gdhendjemelazer #shqiperi #dedikime #personalizimesipasdeshires #porosittani #ideperdhurata #dhurateepersonalizuar #giftidea #dhurataideale #dhurate #fotoulqini #fotoulqinisince1993

40
6 hours ago

Bluza Modelet e Fundit🤩🥇🤩 Cmimi: 2190 Lekë🔥 Masat:S-XXL👍 Porosit Online Tani 🤳 Ne Ju Garantojmë Cilësinë👍 Shërbim i Shpejtë Postar ⏩🇦🇱🇽🇰🇪🇺 #veshjeonline #porosittani #tirana #albania #veshjepermeshkuj #bluza #tshirt #dyqanoline #bestclothes #veshjeperdjem #dm #porositonline #vishubukur #cilesiamaksimale #veshjefemrash #kostumesportive #online #vishusport #veshjepergoca

10
8 hours ago

𝗧𝗮𝘀𝗵𝗺𝗲 𝘃𝗲𝗿𝗮 𝗶𝗺𝗲 𝗯𝗲𝗵𝗲𝘁 𝗲 𝗷𝗼𝘁𝗷𝗮. 𝗣𝗼𝗿𝗼𝘀𝗶𝘁 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲 𝗱𝗵𝗲 𝘃𝗷𝗲𝗻 𝗻𝗲 𝗮𝗱𝗿𝗲𝘀𝗲𝗻 𝘁𝗲𝗻𝗱𝗲📩 @nurellari_winery Një verë e balancuar mirë me karakteristikat aromatike të ruajtura të varietetit dhe strukturës së tij unike. Preferohen ushqime te pasura me proteina, produkte zgare dhe mishra të marinuar. Rekomandohet të serviret në temperaturat 16-19°C. . #winetaste   #winestagram   #wine   #winelover #vereshqiptare   #blionline   #blionlinengashtepia   #vere   #veraime   #porosittani   #pishqip   #albania   #shqiperia   #vereshqiptare   #porositverentende   #tiranapost   #tirana

330
8 hours ago

#porosittani Transport në gjithë Shqipërinë #avon #tirana

10
8 hours ago

#porosittani Transport në gjithë Shqipërinë #avon #tirana

30
8 hours ago

Sigurohu të kesh gjithmonë një shishe verë me vete...ose nëse e harron, mjafton një telefonatë ose mesazh tek @veraime .al😉 . #winetaste   #winestagram   #wine   #winelover #vereshqiptare   #blionline   #blionlinengashtepia   #vere   #veraime   #porosittani   #pishqip   #albania   #shqiperia   #vereshqiptare   #porositverentende   #tiranapost   #tirana #kantinashqiptare #kantinacaco @kantinacaco

571
8 hours ago

Xhaket per Mashkuj Madhësia : M Cmimi : 10€ DM per Porosi!📩 Transporti gratis !🚚🇽🇰 #glorias #perfemra #porosittani #secondhandfashion

20
8 hours ago

𝓔𝔂𝓮𝓵𝓲𝓷𝓮𝓻 & 𝓜𝓪𝓼𝓬𝓪𝓻𝓪"𝓚𝔂𝓵𝓲𝓮" . . . . . . . #mar_mercosmetics #kyilecosmetics #beauty #eyeliner #mascara #porosittani #makeup

150
8 hours ago

Xhaket per Mashkuj Madhësia : M Cmimi : 10€ DM per Porosi!📩 Transporti gratis !🚚🇽🇰 #glorias #perfemra #porosittani #secondhandfashion

30
8 hours ago

Xhaket per Mashkuj Madhësia : M Cmimi : 10€ DM per Porosi!📩 Transporti gratis !🚚🇽🇰 #glorias #perfemra #porosittani #secondhandfashion

40
10 hours ago

Seti me 3 body per vetem 1500, posta falas 🥰 Nxitoniii ☺️☺️ family_outlet_albania #porosittani #onlineshopping #veshjeperfemij #veshjeperterritur #gjithckajuduhetperfamiljentuaj #supercilesi #ukbrands #originalbrands #secondhandedclothes #brandnewoneclothes #nameit #ohpolly #riverisland #na_kd #zara #asoss . #ordernow #🇬🇧⬆️📢📥📫📍✅

80
10 hours ago

Seti me 3 body per vetem 1500 leke. 🚚 📦 Posta falas 🥰🥰 family_outlet_albania #porosittani #onlineshopping #veshjeperfemij #veshjeperterritur #gjithckajuduhetperfamiljentuaj #supercilesi #ukbrands #originalbrands #secondhandedclothes #brandnewoneclothes #nameit #ohpolly #riverisland #na_kd #zara #asoss . #ordernow #🇬🇧⬆️📢📥📫📍✅

70
10 hours ago

Seti me 3 body vetem per 1500 leke. 📦 🚚 falas☺️ family_outlet_albania #porosittani #onlineshopping #veshjeperfemij #veshjeperterritur #gjithckajuduhetperfamiljentuaj #supercilesi #ukbrands #originalbrands #secondhandedclothes #brandnewoneclothes #nameit #ohpolly #riverisland #na_kd #zara #asoss . #ordernow #🇬🇧⬆️📢📥📫📍✅

80
12 hours ago

▪️New Collection! ▪️Handmade ▪️Lekure natyrale ▪️36, 37, 38, 39, 40 Cilesi dhe komoditet i garantuar vetem nga @dariusleather ! Na kontaktoni per detaje dhe porosi! Vishu mirë, vishu lëkurë! #canta #bags #onlineshopping #porosit #porosittani #porositonline #blejonline #produkteorigjinale #lekure #leather #shoes #shoesaddict #leathershoes #brandil #xv3

380

Top photos & videos on #porosittani

5 days ago

Për porosi & informacion shtesë na kontaktoni në DM Porosia mbërrin për 24-48 orë 🚖 #paguajne ̈dorëzim 🛍 #porosittani

2211
Yesterday

Për porosi & informacion shtesë na kontaktoni në DM Porosia mbërrin për 24-48 orë 🚖 #paguajne ̈dorëzim 🛍 #porosittani

1192
3 days ago

Për porosi & informacion shtesë na kontaktoni në DM Porosia mbërrin për 24-48 orë 🚖 #paguajne ̈dorëzim 🛍 #porosittani

2226
4 days ago

Për porosi & informacion shtesë na kontaktoni në DM Porosia mbërrin për 24-48 orë 🚖 #paguajne ̈dorëzim 🛍 #porosittani

2272
2 weeks ago

Për porosi & informacion shtesë na kontaktoni në DM Porosia mbërrin për 24-48 orë 🚖 #paguajne ̈dorëzim 🛍 #porosittani

1120
1 weeks ago

Për porosi & informacion shtesë na kontaktoni në DM Porosia mbërrin për 24-48 orë 🚖 #paguajne ̈dorëzim 🛍 #porosittani

1994
2 weeks ago

Për porosi & informacion shtesë na kontaktoni në DM Porosia mbërrin për 24-48 orë 🚖 #paguajne ̈dorëzim 🛍 #porosittani

1867
3 weeks ago

Për porosi & informacion shtesë na kontaktoni në DM Porosia mbërrin për 24-48 orë 🚖 #paguajne ̈dorëzim 🛍 #porosittani

1162