#myslymshyri photos & videos

11 hours ago

Veshje Murale ,prodhim te firmave me te mira europiane, me standart dhe kualitet te larte, realisht EKOLOGJIKE dhe Certifikua me A+. I gjeni tek INSPIRATION ne Rrugen Barrikadave . www.inspirationhome.al . . . #letermurale #letermuri #wallpaper #wallcovering #walldecor #homedecor #homedesign #home #house #housedecor #interior123 #deco #decor #interiordesign #wallpaperdecor #wallcoverings #femije #kids #myslymshyri #photomural #leterperfemije Follow @letermuralecomfortdecorshop @letermuraleinspiration

120
13 hours ago

💫New collection 🥰 💫Varese argjendi e punuar me koral te kuq😍 🌟Na vizitoni ne dyqanet tona per modelet e reja🌟 . . #necklace #newcollection2020 #silver #silver925 #jewelry #jewelrydesigner #naturalstonejewelry #lovesilver #beauty #gift #giftideas #newmodel #tirana #silvershopalbania #myslymshyri #21dhjetori #

630
15 hours ago

@attrattivo .albania #myslymshyri

190
15 hours ago

"Duku me stil, qendro ne komoditet" Te lehta, praktike dhe komode! 🛑Material 100% lekure! 🛑Cilesi e garantuar! 🔷Tashme ne LUGUS store. 🛑Na gjeni ne rrugen "Myslym Shyri" dhe online @lugus_myslym .shyri #genuinleather #lugus #footwear #store #tirana #myslymshyri

90
15 hours ago

Zgjidhni stilin tuaj! 🔷Material 100% lekure jashte dhe brenda! 🛑Te lehta dhe komode 🔷Cilesi e garantuar! 🛑Tashme ne LUGUS store. 🔷Na gjeni ne rrugen "Myslym Shyri" dhe online @lugus_myslym .shyri #genuinleather #lugus #footwear #store #tirana #myslymshyri

40
16 hours ago

Material 100% lekure super cilesore!! 🛑Tashme ne LUGUS store. 🔷Na gjeni ne rrugen "Myslym Shyri" dhe online @lugus_myslym .shyri #genuinleather #lugus #footwear #store #tirana #myslymshyri

50
17 hours ago

⭐️Varese te personalizuara ne argjend 2500 leke ⭐️ . . . #silver #silver925 #jewelry #jewelrydesigner #handemade #handemadewithlove #giftideas #silvershopalbania #tirana #myslymshyri #21dhjetori #

500
17 hours ago

🛑Material 100% lekure! 🔷Cilesi e garantuar! 🛑Tashme ne LUGUS store. 🔷Na gjeni ne rrugen "Myslym Shyri" dhe online @lugus_myslym .shyri #genuinleather #lugus #footwear #store #tirana #myslymshyri

60
17 hours ago

🛑Material 100% lekure! 🔷Cilesi e garantuar! 🛑Tashme ne LUGUS store. 🔷Na gjeni ne rrugen "Myslym Shyri" dhe online @lugus_myslym .shyri #genuinleather #lugus #footwear #store #tirana #myslymshyri

70
281
21 hours ago

New Collection Ju mirepresim cdo dite Adresa #myslymshyri Porosit Kudo 🌎

1570
Yesterday

Veshje Murale ,prodhim te firmave me te mira europiane, me standart dhe kualitet te larte, realisht EKOLOGJIKE dhe Certifikua me A+. I gjeni tek INSPIRATION ne Rrugen Barrikadave . www.inspirationhome.al . . . #letermurale #letermuri #wallpaper #wallcovering #walldecor #homedecor #homedesign #home #house #housedecor #interior123 #deco #decor #interiordesign #wallpaperdecor #wallcoverings #femije #kids #myslymshyri #photomural #leterperfemije Follow @letermuralecomfortdecorshop @letermuraleinspiration

230
Yesterday

100% lekure nga jashte dhe veshja e brendshme lekure e plote dhe super cilesore!! 🛑Tashme ne LUGUS store. 🔷Na gjeni ne rrugen "Myslym Shyri" dhe online @lugus_myslym .shyri #genuinleather #lugus #footwear #store #tirana #myslymshyri

90
Yesterday

🛑Material 100% lekure jashte dhe brenda! Ne gjendje ngjyre e zeze, kafe e pjekur, blu e erret👈 🔷Cilesi e garantuar! 🛑Tashme ne LUGUS store. 🔷Na gjeni ne rrugen "Myslym Shyri" dhe online @lugus_myslym .shyri #genuinleather #lugus #footwear #store #tirana #myslymshyri

100
Yesterday

🛑Material 100% lekure! 🔷Cilesi e garantuar! 🛑Tashme ne LUGUS store. 🔷Na gjeni ne rrugen "Myslym Shyri" dhe online @lugus_myslym .shyri #genuinleather #lugus #footwear #store #tirana #myslymshyri

90
Yesterday

Veshje Murale ,prodhim te firmave me te mira europiane, me standart dhe kualitet te larte, realisht EKOLOGJIKE dhe Certifikua me A+. I gjeni tek INSPIRATION ne Rrugen Barrikadave . www.inspirationhome.al . . . #letermurale #letermuri #wallpaper #wallcovering #walldecor #homedecor #homedesign #home #house #housedecor #interior123 #deco #decor #interiordesign #wallpaperdecor #wallcoverings #femije #kids #myslymshyri #photomural #leterperfemije Follow @letermuralecomfortdecorshop @letermuraleinspiration

230
2 days ago

Jepet dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri. Dyqani eshte 25m2. I pershtatshem per zyra ose ambjnet komercial. Cmimi prej 70 000 lek ne muaj Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 51 04 212 #dyqan #dyqanmeqera #dyqanperqera #ambjentbiznesi #qender #myslymshyri #25m2 #forrent #shopforrent #zyra #officeforrent #okazion #kontakt #0695104212 😍🤗

130

Top photos & videos on #myslymshyri

Jan 2020

Merluc barbun fritur mix ne : @classic__restaurant 📍_______________________________________________________________ #fish #restaurante #myslymshyri #tiran #tiranapost #albanianfood #classicrestaurant

1420
Jul 2020

Nese e NJEH VETEN, mos ngjo ca thojn tjeret per TY 🦁 #livingmoment #chill #onelifehavefun #tirana #myslymshyri

33911
last month

Babe shum mfolin ama ty jom ka t pres 😜🦁 #tirana #myslymshyri #albania

33916
last month

50% ulje New Collection 2020👞 ➡️Numër:  © Komoditet © Punim me Dorë © 100% Lëkurë © Cilësi e garantuar Ekskluzivisht nga @movimento_shoes Na vizitoni ne dyqanet tona 📍Myslym Shyri (Perball Intersport ) 📍Shallvaret (Perball Taivanit ) . #movimento #shoes #albania #leather #style #fashion #male #female #summer #vibes #class #tirana #myslymshyri

12312
Feb 2020

Në cdo moment të bukur apo te vështirë jemi gjithmon këtu ➡️ @farmaci_alba Duke besuar ne forcen e fjalës si thotë ne librin e tij Fabrizzio Mondadori “La Speranza e un Farmaco “ 📚 ne besojmë se “Shpresa eshte nje ilac “ Eshte situate e cila do te kalojë nëse përdorim mekanizmat mbrojtës dhe ndjekim këshillat e Organizates Boterore të Shendetesise (OBSH ) si edhe Federates Internazionale te Farmacistëve ( FIP ) Jemi në koherencë te plote për tju shërbyer me dinjitet dhe rigorozitet !!!! Ju kërkojme ndjese na duhet te qendrojme te veshura ne këte mënyre per ruajtjen e higjenës tone personale dhe per të miren tuaj👩🏼‍⚕️👩🏼‍⚕️ ! Por jemi gjithmonë pozitive dhe gati për te qën pranë jush për tju ndihmuar në cdo situatë !!! Alba&Ilda 🙋🏼‍♀️🙋🏼‍♀️ #farmaci_alba #theboutiquestoreforyourhealth 📜🗳 #tirana #myslymshyri

20015
4 weeks ago

50% ulje New Collection 2020👞 ➡️Numër:  © Komoditet © Punim me Dorë © 100% Lëkurë © Cilësi e garantuar Ekskluzivisht nga @movimento_shoes Na vizitoni ne dyqanet tona 📍Myslym Shyri (Perball Intersport ) 📍Shallvaret (Perball Taivanit ) . #movimento #shoes #albania #leather #style #fashion #male #female #summer #vibes #class #tirana #myslymshyri

1144