#blionline photos & videos

7 minutes ago

A ka mundësi të ekzistojë në realitetin e përditshëm një strehë më e mbrojtur për ndjenjat më të thella se ajo virtuale? "Emi më shkruan. Të shkruash është si të puthësh, veçse pa buzë." Një roman epistolar dashurie në epokën e internetit: një e-mail i dërguar në një adresë të gabuar, një përgjigje kortezie... e dalëngadalë mes Emit, një grua e martuar, dhe Leos, i përfshirë në një lidhje të konsumuar tashmë, krijohet një raport që nis si një lojë apo shaka dhe forcohet pas çdo e-mail-i duke u shndërruar në një pasion të furishëm. Pyetja është: a do t'i mbijetojë kjo dashuri takimit të parë të vërtetë? #onlinebookstore #bookstagram #porosittani 📥 #blionline

10
12 minutes ago

🔥3 ngjyra te ndryshme. 😃😃😃 🔥Zgjidhni te preferuarin tuaj.😀 🔥Dimri po afron, koha po ftohet. 🔥Porosite tani me nje DM. 👌👌 🔥Thuajini dimrit ik.✅✅✅ 🔥Vetem per 3500l. 🔥🔥🔥 🔥Posta eshte falas kudo ne Shqiperi. 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

81
13 minutes ago

#Super #oferte vetem per pak dite #çmimi 5,000 lek #Porosit tani 👇 ☎️ Tel : 0695667888 🚘 Transporti falas brenda 48h ne te gjithe Shqiperine. 🆕🔺️ #Shtrydhese #Shege dhe #Agrumesh #Shtrydhese Shege #Profesionale 😋😋 ⭐️⭐️ Per #shtepi dhe per #LOKALE ⭐️⭐️ 💥 #Material #çelik , #giz , #inoks 👌 💥 Nuk #ndryshket 👌 💥 Menyre perdorimi e thjeshte 👌 #shtrydheseshege #shtrydheseagrumesh #blionline #porositonline #porosittani #lengfrutash #lengshege #shega #portokalle #lengportokalli 🍊

00
16 minutes ago

Super #oferte #çmimi 5,000 #leke #Porosit tani 👇 ☎️ Tel : 0695667888 ✈ #Transporti #falas 🆕🔺️Shtrydhese #Shege dhe #Agrumesh #Shtrydhese Shege #Profesionale 😋😋 ⭐️⭐️ Per #shtepi dhe per #LOKALE ⭐️⭐️ 💥 Material #çelik , #giz , #inoks 👌 💥 Nuk #ndryshket 👌 💥 Menyre perdorimi e thjeshte 👌 #shtrydheseshege #shtrydheseagrumesh #blionline #porositonline #porosittani #lengfrutash #lengshege #shega #portokalle #lengportokalli 🍊

10
16 minutes ago

SERGIO ROSSI vjen ne nje super ofert per ju !!! Nga 370€ ➡️ 185€... numrat (36,38 ) Sepse brandet me te mira gjenden tek ne 😉... #blionline #transportifalas 🚗

20
18 minutes ago

➡️ ATLETE STAN SMITH ➡️ NR GJENDJE: 36-44 ➡️ CILESI DHE CMIM I MIRE🥰 ➡️ TRANSPORTI FALAS KUDO TE JENI📭🚚 ➡️ POROSIT TANI NE DM 📥💣💣 #shoponline #shopnow #blitani #blionline #porosittani #porositonline #man #boy #rich #sport #qtu #teg #toptani #ring #tirane #albania

70
20 minutes ago

Fritezë Vanitosa ka një trup prej inoksi 18/10 për përformancë të lartë dhe fund me disa shtresa me rrezatues nxehtësie prej çeliku dhe alumini. Është e pajisur me me 2 doreza që garantojnë një kapje të fortë dhe të sigurt. Friteza e linjës Vanitosa është e përshtatshme për të gjitha sobat, përfshirë induksionin. Informohu ose porosit tani nëpërmjet Mesazhit Direkt (DM ), numrit të celularit 069 60 44 401 ose www.avatars.al. #dyqanonline #blerjeonline #porositonline #porosittani #blionline #porosit #cilesi #blejonline #shitjeonline #fritez #fritezinoksi #pajisjekuzhine #pajisjegatimi #kuzhine #gatime #fritezalumini

40
22 minutes ago

•Tuta sportive për fëmij😍😍 •Për vetëm 1300🔥🔥 •Cilësi e garantuar😌✅ #blionline #vishubukur

10
23 minutes ago

-Serum per mjeker -Fale vitamines E ju mund te rrisni nje mjeker te plote,te cilen mund ta stiloni sipas deshires Cmimi: 1000 L #porosittani 📥 #blionline #produktepermeshkuj

20
24 minutes ago

Minialbumet tuaja fotografike tashme do te jene kudo me ju! Dhurate Unike ne Miniature por Shume e madhe ne Vlera dhe Kujtime ❤️ ——————————————————————————————— #dyqandhuratash #dhurata #personalizime #veshjetepersonalizuara #personalizo #stampo #stampime #sublimime #ruajkujtimetetua #krijokujtime #blionline #porosittani #giftshop #buyonline #orderyours #ordernow #personalizedgifts #stampedtshirts #onlineorders

20
25 minutes ago

Dhurata me e vecante per te dashurit tuaj te zemres ❤️ Stampim ne nje pllake guri vullkanik per ta bere nje Kujtim te zgjase Pergjithmone 🕹 Printime Fotosh ne Kanavace Permasat: 25x25 Cmimi 1000 leke 35x35 Cmimi 1500 leke 50x70 Cmimi 2400 leke ——————————————————————————————— #dyqandhuratash #dhurata #personalizime #veshjetepersonalizuara #personalizo #stampo #stampime #sublimime #ruajkujtimetetua #krijokujtime #blionline #porosittani #giftshop #buyonline #orderyours #ordernow #personalizedgifts #stampedtshirts #onlineorders

00
28 minutes ago

🟢 Pizhame shume e ngrohte e perdorur ne gjendje shume te mire 😍🥰🎀 🟢 Masa M 🌻 🟢 700 leke 🎀 #fashion 🎀 #beauty 🎀 #loveyourself 🎀 #tebrendshmefemrash 🎀 #quality 🎀 #instagram 🎀 #makeupartist 🎀 #veshjeonline 🎀 #rrobaterejadheteperdorura 🎀 #rrobatelira 🎀 #rrobatebukura #blogger #blionline #shoppingonline @garderobaime_sui 🎀

00
31 minutes ago

🎯Atletet më cool të sezonit #vjeshtë 🍂 vijnë me çmimin➡️👉2990 lekë. 🎯Gjendje në masat 40, 41, 42, 43, 44. 🎯Kodi i produktit: GDE20. 🎯Për më shumë pikë dhe blerje abonohuni me "Kartën Gral" 📞Kontaktoni në inbox ose whatsapp 0683030666. 🎯Porosit online: www.gral.al 🚙Transport në gjithë Shqipërinë. . . . . . . . . #gralalbania #blinegral #sales #oferta #summer2020 #blionline #vishumegral .

30
31 minutes ago

Makine e madhe per femije Mercedes Benz GL Class Ideale per duart e vogla te femijeve, qe ata te perjetojne ndjesine e te drejtuarit te nje makine. Makina eshte me dy vende pra eshte e pershtatshme per dy femije, Makina ka dhe nje telekomande qe mund te perdoret nga prinderit. Me bateri te rikarikueshme 12V Vjen ne ngjyre te kuqe gri dhe te zezë Mund ta lidhesh me MP3,bluetooth, fish aux, USB si dhe ka kenge te regjistruara te vetat . Sendiljet jane prej Materiali Lekure, Dritat i ndizet dhe i fiken me buton. E pershtateshme per tu perdorur nga femijet e moshave 1 deri ne 7 vjec. #babyshopmario #mercedes #gl #elbasan #blionline #rrineshtepi #makina #makinamebateri #makinaperfemije #perfemije #femije #bebe #lekur #bluetooth #korrektesi #korce #tirane #vlore #berat #durres #gjirokaster

10
33 minutes ago

Aksesore argjendi per byzylylun tuaj ... 1200 Leke #dyqaniregalino #dyqandhuratash #aksesore #porositonline #blionline #blitani #transportnegjitheshqiperine

40
33 minutes ago

Printime Fotosh ne Kanavace Ju zgjidhni fotot ne i realizojme ato ❤️ Permasat: 25x25 Cmimi 1000 leke 35x35 Cmimi 1500 leke 50x70 Cmimi 2400 leke ——————————————————————————————— #dyqandhuratash #dhurata #personalizime #veshjetepersonalizuara #personalizo #stampo #stampime #sublimime #ruajkujtimetetua #krijokujtime #blionline #porosittani #giftshop #buyonline #orderyours #ordernow #personalizedgifts #stampedtshirts #onlineorders

10
34 minutes ago

Personalizo Body per cdo ditelindje te femijeve tuaj! Ruaji kujtimet e tyre pergjithmone... ——————————————————————————————— #dyqandhuratash #dhurata #personalizime #veshjetepersonalizuara #personalizo #stampo #stampime #sublimime #ruajkujtimetetua #krijokujtime #blionline #porosittani #giftshop #buyonline #orderyours #ordernow #personalizedgifts #stampedtshirts #onlineorders

10
35 minutes ago

Stili Juaj 😍😍😍 Kemishe Per Meshkuj ♻️Material 100% Pambuk ♻️ 👉Masat 38-39-40-41-42-43-44-45 Kodi - 25B 😀1Cope - 21.99€ 😉2Cope - 35.99€ 💥Transport Falas 💥Paguaj ne Dorezim #kemisha #meshkuj #kemishapermeshkuj #cuna #bojeqiell #pambuk #class #stil #lifestyle #kemishaperdjem #kemishaserioze #kemishapercuna #cilesi #kualitet #quality #albania #tshirt #style #cotton #blionline #online #stilijuaj #99plus

00
45 minutes ago

♦Xhup per meshkuj♦ ♦Masa S♦ ♦Ngjyra vishnje e erret ♦ ♦Gjendja si i ri♦ ♦Shume i ngrohte,me filter♦ ♦Cmimi 2000 Leke♦ #xhupat_me_trendy_te_vitit #xhupperdjem #xhuppermeshkuj #veshjeorigjinale #veshjefirmato #veshjeonline #blilirë 💥 #blionline #rrobadimerore #rrobaterejadheteperdorura #cmimetmetemira #secondhandchlothes #onlinestore #summer_secondhand #thebestchoice

50
45 minutes ago

Personalizoni maskën tuaj⠀ 100 % Pambuk ⠀⠀ ✔️Pagesë cash në dorëzim⠀⠀ POROSIT TANI ONLINE

11

Top photos & videos on #blionline

2 weeks ago

Aromë vjeshte në shtëpinë e @homedecorbyiris 🍁🍂 Kush më mirë se ajo mund ti sillte ngjyrat e kësaj stine kaq bukur? 🌝 Vazo murano & kungulli nga @deborah .homedecor 🧡 • • • • • #fallcenterpieces #falldecor #murano #october #vjeshte #vjeshtenedurres #aromevjeshte #ngjyravjeshte #vjeshtaneqytetintim #fallvibes #pumpkin #pumpkinseason #deborahhomedecor #centerpieces #homedecor #blionline #durres

5596
4 weeks ago

Komplet i trashe i bardhe super cilesi✅ Masat: S,M,L,XL Prerja: rregullt/slim Porosit ne whatsapp: 0684994131 Ndrim✅ Kthim❌ 🗣Mundesi te verifikimit produktit para pageses (hap pakon pastaj paguaj ) Cilesin jua ofrojm ne, ju zgjidhni modelin. Faqja me e sigurte online per cuna #xhinse #bluze #veshjeonline #blionline #porositonline #atlete #shumice #porosi #cilesi

1098
last month

Një libër që të mban frymën pezull Gjithçka nisi atë natë, në pyll. Kas Andersoni nuk ndaloi ta ndihmonte gruan që kishte ngecur me makinë nga moti i keq dhe tani ajo ka vdekur. Që prej asaj nate, Kasi merr telefonata të heshtura dhe është e bindur se dikush e vëzhgon gjithë kohën. E mbytur nga ndjenjat e fajit, ajo fillon të harrojë: harron nëse i ka pirë ilaçet, harron kodin e sistemit të alarmit, harron çfarë i ka thënë shoqes së ngushtë. Misteret nuk kanë fund… Kujt mund t’i besosh, kur nuk ke besim as te vetja? Çmimi:1200 lekë #botimetliving #onlinebookstore #bookstagram #blionline #porosittani 📥

1333
Aug 2020

Në epokën e teknologjisë moderne, kur bota gëlon nga interneti dhe celularët, Ema dhe Frederiku bëjnë një pakt: do t’i shkruajnë letra njëri-tjetrit dhe do të takohen vetëm një herë në vit në brigjet e Bretanjës. Letrat e tyre do të ndërthuren me një katalog të rrallë titujsh dhe personazhesh, një udhëzues i vyer librash për të mos u humbur dhe do të na mësojnë se dashuria e vërtetë triumfon në çdo kohë. Çmimi:1200 lekë #botimetliving #onlinebookstore #bookstagram #porosittani 📥 #blionline

1081