#albania photos & videos

just now

🍔🍟Ofertë Pune . • • E gjeni ne web www.njoftime.al me ID: 20215 ose ne link-un: 👉 https://www.njoftime.al/23/oferta-pune/id-20215.html __________________________________________________________________________________________________________________________ #njoftime #njoftimepune #njoftimeperpune #njoftimeonline #oferta #ofertapune #vendevakante #pune #kerkojpune #duapune #albania #tirana #punesimi #tirana

00
2 minutes ago

Mos ma komentoni se a pin shumë bebi im apo jo! Përndryshe përgjigjjen e gjeni brenda fotos 🤣💝 Na bëni subscribe kanalin tonë për fëmijë në youtube! 🎊 linku në bio 👉🏻 @bubrreci .tv . . . . . #bubrrecitv #nenat #pernenat #nënadhefëmija #familja #botaegruas #albanischenuset #martesa #interesante #albanian #shqip #shqiptar #trend #gjerainteresante #fakteinteresante_ #fakteinteresante #richkidsalbania #shqipe #edinise #fakte #albania #kuriozitete #dijeinteresante #faktedheshendet #muzik #thenie #poezi #ligje #shqiperi #kosova

90
2 minutes ago

ty tkom qef met rujt💘🤞 #explore #explorepage #exploremore #edits #lyrics #editor #devil #albania #kosova

00
2 minutes ago

ALBANIA ☀️ Elegancki i nowoczesny, jest doskonałą propozycją na wakacje w gronie rodziny i przyjaciół. Położony bezpośrednio przy piaszczystej plaży z bezpłatnym serwisem, oferuje przestronne i komfortowe pokoje z widokiem na morze. Głównym punktem hotelu jest duży, fantazyjny basen z tarasem słonecznym, a na najmłodszych wczasowiczów czeka brodzik i plac zabaw. W obiekcie są 2 restauracje i 2 bary, a na terenie całego hotelu można korzystać z bezpłatnego internetu bezprzewodowego. Oto idealne miejsce na pełen relaks w spokojnym, słonecznym Golem. Grand Blue Fafa 5⭐️ 🍓all inclusive ✈️18.05 - 25.05.2021 💸już od 2169 zł/os. Po ofertę zapraszamy do kontaktu: 💬wiadomość prywatna 📩soltravel @soltravel .pl, 📞607 074 042 📩pasazlodzki @soltravel .pl, 📞609 633 933 Podane ceny aktualne są w momencie publikacji. Informujemy, że ceny oraz dostępność miejsc mogą ulec zmianie. #albania #wiosna #podróże #odpoczynek #urlop #wakacje #zwiedzanie #słońce #plaża #l4l #f4f #spring #holiday #rest #chillout #sea #sands #sunbath #polishboy #polishgirl #familytime #łódźcity #travel #travelgram #instatravel #instadaily #instagram

60
2 minutes ago

Shitet 𝐀𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭𝐢 𝟏+𝟏, te Rruga A. Kasemi, mbrapa Triss, në unazë Rruga Bardhyl. ⁣⁣⁣⁣⁣ ✔️70m² ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ ✔️68.000 euro⁣ ✔️Për më shumë telefono ☎️0692114791 ⁣⁣ 📌Dëshiron të shesësh apo japësh me qera shtëpinë? Zgjidh Çelësin!⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ 📌Për më lehtë e më shpejt ndiq hashtagun #celesiprona për të gjitha njoftimet mbi pronat e patundshme.⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣.⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ .⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ #gazetacelsi #gazetacelesi #celsi #çelesi #celesi #celesiprona #shesshtepi #blejshtepi #apartamentenetirane #shtepi #jepetmeqera #ndarjeqeraje #shtepimeqera #shesblej #pronatirane #shtepineshitje #ambientemeqera #truallpershitje #vilaneshitje #njoftimefalas #tirana #albania

10
2 minutes ago

🔥Super Oferte🔥 📌Ju sjellim Zgare Qymyri . Teper praktike , montohet dhe cmontohet shume lehte. E pajisur me doreza dhe kembeza per ta vendosur sipas deshires. Bashke me me zgarren vjen dhurate dhe nje elektrike koke me bateri te rikarikueshme. . . ✅Per vetem: 2490 Lekë ✅ #albania #dyqanonline #onlineshop #tirana #tiranapost #tiranalifestyle #shopping #shop #blej #shes #shesblej #buy #merrjepal #merrjep #merrjepcom #dyqan #dyqandhuratash #dyqan #blejonline #sell #blejngashtepia #shitet #shesonline #wishopalbania #wishop

30
3 minutes ago

🛏️ Për gjumë të ngrohtë e të rehatshëm, fëmijëve tuaj i’u nevojiten vetëm jorganët e veçantë, 100% PAMBUK nga #cottonhome . • Jorgan TEK 🌟 “STARS” 🌟 🧶 Çmimi në ofertë: 3’500 lekë nga 4’000 lekë 🧶 Përmasat: (160x240 ) cm #cottonhome #setcarcafesh #cottonhomee #bedsheets #happyhome #relax #trendy #comfy #quality #design #tirana #albania #tetor #october #newdesign #newin #highquality #pambuk

10
3 minutes ago

😂😂😂😂😂🅻🅸🅺🅴/🅵🅾🅻🅻🅾🆆 për më shumë Video & Foto interesante çdo ditë 😍Follow ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⚡ @MBRETIHUMORIT ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🌍 @mbretihumorit 🏞️ @mbretihumorit 🗺️ @mbretihumorit 🌋 @mbretihumorit ⛰️ @mbretihumorit 🌞 @mbretihumorit 🏔️ @mbretihumorit 🧿 @mbretihumorit ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #Mbretihumorit   #mbreti   #video #trending   #interesante3nt #funnymemes #shqiperi #kosove #humor #dashuria #shqip #albania #shqiptare #shqiperia #tirana #durres #vlore #elbasan #korce #prishtina #tetova #ulqin #peje #çameria #diaspora #shqipe #noizy #otr #ledrivula #luanator

550
3 minutes ago

➡️ KOSTUM PER FEMRA ➡️ NR GJENDJE: S M L👌 ➡️ CILESI DHE CMIM I MIRE🥰 ➡️ TRANSPORTI FALAS KUDO TE JENI📭🚚 ➡️ POROSIT TANI NE DM 📥🔥🔥 #shopnow #shoponline #blitani #blidirekt #porosittani #porositonline #girl #girlpower #rich #sport #qtu #teg #toptani #ring #tirane #albania

00
4 minutes ago

I am a photographer with disabilities from Fier, Albania 📷 📸. Jam pafund e lumtur sepse ti je nje pjesë e shoqerine sime per mua (fotografe me aftesi speciale Ina Toska Photography ). Jam gjithmone me fat qe te kam njohur. Te dua shume!! Mirenjohje, perqafime, buzeqeshje dhe dashuri pafund! #inatoskaphotography88 #friends #fier #fieri #fieri_al #albania #qendrasocialemurialdo #vullnetarizëm #voluntary #aktivitete #activities #hugs

10
6 minutes ago

I am a photographer with disabilities from Fier, Albania 📷 📸. Jam pafund e lumtur sepse ti je nje pjesë e shoqerine sime per mua (fotografe me aftesi speciale Ina Toska Photography ). Jam gjithmone me fat qe te kam njohur. Te dua shume!! Mirenjohje, perqafime, buzeqeshje dhe dashuri pafund! #inatoskaphotography88 #friends #fier #fieri #fieri_al #albania #qendrasocialemurialdo #vullnetarizëm #voluntary #aktivitete #activities

00
6 minutes ago

|Urban Classics| TB2967 - Për porosi online na shkruani në DM ose Viber:+38349171417 - Transporti brenda Kosovës GRATIS Pagesa pas arritjes se produktit - #kosovo #albania #macedonia #urbanclassics #b52boutique

20
6 minutes ago

Nuk jemi asgjë We are nothing Jemi gjithçka We are all / / credit: @morena .tervoli / / #everyday_albania #everydayalbania #albania #discoveralbania #picoftheday #beautyofalbania #shqiperia   #lifeinalbania #instagood #instagramalbania #liqeniidushkut #water #paqe

30
6 minutes ago

Kush e gjen zgjidhjen ? 🧞 Tagg shokun ose shoqen te beje testin ✨ nese e gjen .... #mathematics . . . . . . . . . #photooftheday #mathematics #math #science #iq #iqtest #basketball #quiz #albania #test #school #collageart #

20

Top photos & videos on #albania

12 hours ago

𝚆𝚑𝚊𝚝𝚎𝚟𝚎𝚛

29618
2 hours ago

📸 𝚋𝚢: @ina .halilaj ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Follow ➡️ @vlora_magjike Follow ➡️ @vlora_magjike Follow ➡️ @vlora_magjike ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #vloramagjike #vlorabeach #vloracity #vlore #visitalbania #instagood #albanianature #travelalbania #visitvlora2020 🇦🇱 #view #albania #discoveralbania #albanianbeach #sharealbania #sharevlora #colorsofalbania #instalbaniaofficial

2203
19 hours ago

I don't know why, It doesn't even matter how hard you try! • • • • • • • • #photography #photo #photooftheday #portraitphotography #me #new #hoodie #nice #moment #beautiful #tirana #tiranapost #tiranacity #tiranalifestyle #tiranë #albania #albania 🇦🇱 #albanian #albanianboy #photographer 📸 @pano .kajo

1075